Web sitemize hoşgeldiniz.

Açıklamalı Örgü Panço Modeli

23 Temmuz 2018

Açıklamalı örgü panço modeli ve en güncel örnekleri inceleyerek her mevsim kullanıma uygun pançolar örebilirsiniz. Yazlık merserize ipliklerden, geniş dokumalı panço ve şal modelleri örerek, yaz akşamlarının esintisini şıklıkla geçirebilirsiniz. Kış mevsimleri için hem kaban olarak kullanmak hem de montların üzerine giymek için farklı örgü teknikleriyle tasarlanan pançoları örebilirsiniz.

En Güzel Panço Modelleri

Meksikalıların geleneksel kıyafetleri, tüm dünyanın giyim seçenekleri arasında yer alıyor. Panço kullanımları Kızılderililerden ve çok eski medeniyetlerden bu yana kullanılan, Türk kavimlerinde de Aba olarak kullanılan ürünlerdir. Panço örgü modelleri ve yapılışları, farklı dokuma ürünlerinden, iplik dokumalarından, keçe, tiftik, yün gibi farklı materyallerden imal edilir.

Bayan örgü panço modelleri ve yapılışı örneklerinden, resimli ve videolu anlatımlarını inceleyerek, sonbahar ve kış aylarında birbirinden şık modeller elde edebilirsiniz.

Panço Nasıl Örülür?

Genellikle iki parça olarak örülen ve daha sonra aynı iplikle birleştirilen panço modelleri, şişle veya tığ işi ile yapılır. Çiçek desenli, motifli düz örgü, saç örgüsü, Selanik örgü gibi modeller, pirinç örgüleri ve V yaka örgü modelleri gibi birbirinden farklı modeller bulunuyor.

Çoçuk panço modelleri ve yapılışı anlatımlı içeriklerden, resimli ya da video anlatımlı seçeneklere erişebilirsiniz. Genellikle etek kısımları püsküllü veya ponponlu olan pançolar, lale şeklinde, geniş kesim, düz- dar kesim veya papatya modellerinde örülür.

Kolay Panço Yapımı

Üçgenler şeklinde beden ölçüsüne göre 5- 6 parça örerek, farklı dikim teknikleri ile birleştirebilirsiniz. Yaka kısmını geniş, V yaka, bisiklet yaka veya atkılı modellerde yapabilirsiniz.

Açıklamalı örgü panço modeli anlatımlarından en yeni modelleri seçerek, başlamaları, örgü özellikleri ve süsleme tekniklerini inceleyerek, rengarenk ve sıcacık panço modellerini örebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ