Web sitemize hoşgeldiniz.

Açıklamalı Örgü Şal Modelleri

26 Temmuz 2018

Açıklamalı örgü şal modelleri, 2018 yılının en beğenilen çeşitleri ile sunuluyor. Baharlık modeller, kış mevsimleri için özel hazırlanan şal modelleri, doğum ve loğusalar için lizöz şal modelleri ve ev dekorasyonu için örülen koltuk şallarının yapımları ve modelleri ile şık tasarımları değerlendirebilirsiniz.

Tığ İşi Şal Modelleri

Genellikle tüm çeyiz sandıklarında bulunan veya doğum hazırlığı olarak örülen tığ işi şallar, doğum sonrası anneyi sıcacık tutması için tiftik ipliklerden ve cepken modellerinde örülür. Oldukça şık ve çift katlı örülen tığ işi şal modelleri anlatımlı içeriklerinden model seçerek, yapımlarını değerlendirebilir, kendiniz için en güzel modelleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Abiye kıyafetlerle giyilebilecek şık şal modelleri, tığ işi örgüleri ve parlak iplikleri ile oldukça şık görünüm sunarlar. Hem günlük giyimler için hem de kış aylarının sıcacık geçmesi için farklı ipliklerle en güzel şal modellerini örebilirsiniz. Şiş örgü şal modelleri, kolay örgü teknikleri ve yapılışları için anlatımlı modelleri değerlendirebilirsiniz.

Örgü Modelleri

Şal modelleri örgü teknikleri arasında, tek şişli, çift şişle örülen şal modelleri bulunuyor. Resimli anlatımlardan 3 boyutlu anlatım içeriklerini değerlendirerek, birbirinden şık modelleri örebilirsiniz. Ekose şal örgü modelleri, yıldız şal yapımları, kelebekli şal yapımı, fıstık modeli, 3 boyutlu şal modelleri, krokodil ve etol yapımları gibi pek çok seçenek bulunuyor.

Açıklamalı örgü şal modelleri arasında, dondurma çubuğuyla veya kredi kartıyla yapılan şal modelleri bulunuyor. Sadece tığ ve şiş ile değil, farklı materyaller ile yapılan şal örgü modellerinin yapımlarını, görsel içeriklerinden inceleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Etoller, abiye şal modelleri, panço modelleri, sevgi halkası modelleri, karnabahar şal modeli, tığ işi şal modelleri gibi pek çok model bulunuyor. Kovboy şalı, boyun şalı gibi modelleri anlatımlı içeriklerden inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ