Web sitemize hoşgeldiniz.

Antika Ürün Severlere Güzel Bir Hediye Kaynak Matarası

13 Aralık 2017

Sevdiğimiz kişilere hediyelik eşya seçmek her zaman kolay olmuyor, hele birde doğum günü veya sevgililer günü gibi özel günlerde bu sıkıntı biraz daha kendisini belli ediyor.

Hediye vermek istediğiniz kişi antika ve retro ürünleri seviyorsa ona bir kanyak matarası hediye edebilirsiniz.

Kanyak matarası çeşitleri nelerdir?

Kanyak matarası içerisine konula içkinin ısısını muhafaza eden ve genelde ceketlerin iç ceplerine sığabilecek boyutlarda olan küçük şişelerdir.

Kanyak mataralarının hediyelik eşya almayı düşünenlerin için de ürettiği birçok çeşidi bulunmaktadır. Deri kaplı olanlar, metalden üretilen be üzerinde kabartma desenleri bulunalar, sevdiğiniz içkinin amblemi olanlar veya oyun kartlarının desenleri ile süslenmiş olanlar. Tabi çeşitleri bu kadarla sınırlı değil hem sizin hem de hediye vermek istediğiniz arkadaşınızın da seveceği bir çeşidi mutlaka bulabilirsiniz.

Kalabalık arkadaş grupları tek kişilik matarayı mı kullanacak?

Hediyelik olarak kaynak matarası almak istediğiniz arkadaşınızın misafirleri çok oluyorsa matara ile birlikte takım küçük shot bardakları olan çeşitleri de var. Hem kendisi için hem arkadaşları için rahatlıkla kullanabileceği bu takım mataralar oldukça işlevsel.

Takım kanyak mataralarının bardaklı olanlarının dışında çakmak, çakı ve anahtarlık takımları olanlarda mevcut. Matara ile takım bu ürünler hem oldukça estetik hem de kullanışlı hediyelerden.

Kanyak matarası başka nasıl kullanılır?

Bu matarayı hediye almayı düşündüğünüz arkadaşınız içki koyarak yanında taşımanın dışında evde dekoratif bir obje olarak da kullanılabilir. Son zamanlarda üretilen ve eski mataraları baz alan bu matara çeşitleri farklı desenleri, deri kaplamalı olanları, sevilen dizi – film karakterlerinin bulunduğu ve el yapımı çeşitleriyle dekoratif olarak kullanıla da bilir.

Küçük olan kanyak mataralarını cebinizde rahatça taşıyabilirsiniz. Büyük olanlar için ise taşıma kolaylığı sağlayan ve omza asılabilecek hediye edeceğiniz matara ille uyumlu çantaları veya askıları mevcut. Bunun yanı sıra kolayca temizlenen ürünler hediye vereceğiniz kişi için bir zorluk oluşturmayacaktır.

Eğer sizde hediye aldığınız kişileri şaşırtmayı, farklı hediyeler vermeyi seviyorsanız kanyak mataraları tamda sizin aradığınız hediyelik eşyalar.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ