Web sitemize hoşgeldiniz.

Babalar Günü İçin Alternatif Hediye Seçenekleri

14 Aralık 2017

Babalar gününde hediyelik olarak ne alınacağı bazen oldukça zorlayıcı olabiliyor. Babalarımız için alternatif hediye seçenekleri annelerimize sunulanlar kadar çok olmadığı için aynı hediye çeşitleri arasında tek düze seçimler yapmak da oldukça olası olabiliyor.

Babalarımıza hediye alırken pek çok farklı seçenek üzerinden gitmek online hediye listeleri veya yine online dükkanlar aracılığı ile olabilir.

Babalar İçin Uygun Hediye Setleri Nelerdir?

Babalar günü için uygun hediyelik eşya çeşitleri arasında oldukça farklı seçeneklerin bulunduğu online siteler bulunmakta. Söz konusu sitelerdeki ürünler de babalar gününe özel olarak satına şarap setleri, pipolar, pipo yan ürünleri ve puro seçenekleri arasında değerlendirilebiliyor.

Online olarak satın alabileceğiniz şarap setleri içinde tirbuşon, şarj edilebilir otomatik tirbuşon, şarap mantarı gibi ürünler bulunuyor. Bu ürünler set halinde satıldığında ise pek özel tasarım şarap şişesi şeklinde ya da özel kutusunda olabiliyor.

Özellikle şarap şişesi şeklinde tasarlanan şarap setleri hem küçük hem de hafif yapısı ile dekoratif olarak da şık bir eşya olarak vitrinlerde ya da raflarda yerini alıyor.

Pipo İçen Babalar İçin Hediye Seçenekleri Nelerdir?

Eğer babanız tütün ürünlerini özellikle de pipo kullanıyorsa ona bir pipo seti alabilirsiniz. Bu setin içinde bir adet gül ağacından yapılmış pipo, pipo temizleme çubuğu, pipo kaşığı ve pipo filetleri bulunuyor.

Eğer birden çok pipo söz konusu ise pipo sehpaları bu konuda oldukça iyi bir hediye seçeneği olabilir. Suar ağacından el ile yapılan ve daha sonra yine el ile püskürtme yöntemi ile boyanan bu sehpalar pipoların doğru pozisyonda saklanması ve dinlenmesi için oldukça gerekli eşyalar olarak öne çıkıyor.

Puro İçenler İçin Hediye Seçenkleri Nelerdir?

Puro içenler için hediye seçenekleri arasında sadece puro içimi için üretilmiş özel tasarım eşyalar bulunuyor. Bu eşyalar arasında da ilk olarak içim öncesinde puroların ucunu kesmeye yarayan puro makasları yer alıyor.

Purolar için yarıca puro kılıfları da oldukça şık ve portatif hediye seçenekleri arasında bulunuyor. Bütün bu hediyeleri online olarak alma şansınız da var.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ