Web sitemize hoşgeldiniz.

Bebek Yelek Modelleri Anlatımlı Kolay, Bebek Yelekleri En Güzel Kolay Basit Bebek Yelek Örgü Örnekleri 2019

Bebek yelek modelleri aracılığı ile kışın çocuklarınızın sıcak kalmasını ve aynı zamanda hoş tasarımları taşımalarını mümkün kılabilirsiniz. Bu noktada özellikle modellerin yumuşak ve çocukların cildini tahriş etmeyecek yünlerden imalat yapılması büyük önem taşımaktadır. Modelleri oluştururken dilerseniz tığ dilerseniz de şiş kullanabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir.

Model Nasıl Oluşturulur?

Bebek yelek modelleri anlatımlı kolay bir şekilde pratik temeller üzerinde dilediğiniz gibi şekillendirilecektir. Bu modelin oluşturulması sırasında uyum sağlanması gereken noktalar;

  • 65 ilmek başlayarak yeleğin sırt kısmına başlayabilirsiniz.
  • Başlangıcın yapılmasından sonra 5 ya da 6 sıra kadar haraşo örmelisiniz. Bu şekilde yeleğin lastik kısmını oluşturabilirsiniz.
  • Lastik kısmının daha gevşek olmasını isterseniz haraşo kısmı Selanik de örebilirsiniz.
  • Haraşodan yapılmış olan lastik kısmın oluşturulmasından sonra düz örgüye geçebilirsiniz. Bu kısımda kol kesiminin yapılacağı alana kadar devam edilmelidir.
  • Lastik kısmı da dahil olmak üzere toplamda 20 santim olmalıdır.
  • 4 adet dol 4 adet de sağ kısımdan keserek koltuk altı kısmını da oluşturabilirsiniz.

Bebek yelek modelleri anlatımlı kolay ve hızlı bir şekilde uygulanabilmektedir. Modelde renkleri değiştirerek kızlara ve erkeklere uyumlu hale getirebilirsiniz.

Bebek Yeleklerinde Hangi İpler Kullanılmalıdır?

Kolay anlatımlı bebek yelekleri dermatolojik olarak testten geçirilmiş olan ipler ile örülmelidir. Model ne denli yumuşak ve kaliteli iplerden örülürse hem uzun ömürlülüğü hem de kalitesi artış gösterecektir.

Erkek bebek yelek modelleri ve yapılışı konusunda emek sarf edilse de sonuç olarak kişilerin totalde harcadıkları tutarın satın alacakları modellerden çok daha düşük olacağı da bildirilmelidir. Oluşturduğunuz modelleri dilerseniz sosyal medya üzerinden de satışa çıkarabilirsiniz. Yeni anneler ve anne adayları bu tür ürünlere büyük ilgi göstermektedir.

Düğmeler ile Süslemeler Yapın

Bebek yelek modelleri kapsamında ana hatların belirlenmesinden sonra süsleme kısmına geçebilirsiniz. Bu süsleme kısmında özellikle düğmelerden faydalanabilirsiniz. Düğmeleri kullanarak hem şık hem de hoş gösterişli tasarımlar oluşturabilirsiniz. Düğmelerin kullanımı sırasında özellikle monte etme aşamasında çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Çocukların buldukları materyalleri ağızlarına götürme gibi bir alışkanlıkları olduğu için bu tehlikeli durumlara neden olabilmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ