Web sitemize hoşgeldiniz.

Birbirinden Şık Pipolar ve Yan Ürünleri

7 Ocak 2018

Oldukça şık ve retro bir ürün olan pipolar hediyelik eşya olarak da bu ürünü kullanalar için uygun bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. Pipoların birbirinden farklı tasarımları ve renk seçeneklerini pek çok mağaza veya online olarak bulmanız mümkündür.

Pipoların popüler bir şekilde gül ağacından üretilirler. Genelde el yapımı olan pipoların bu yüzden fiyatları da el yapımı ürün kategorisinde değerlendirilmelidir. El yapımı pipolar yine el ile püskürtme boya tekniği ile boyanarak daha sonra özel bir vernik ile kaplanır. Bu işlemlerin tümü pipoların hem daha şık hem de daha uzun ömürlü olması için yapılırlar.

Pipolar İçin Yan Ürünler Nelerdir?

Hediye olarak alınacak pipoların yanında mutlaka piponun günlük ve genel kullanımı için olan yan ürünleri de almanız gerekmektedir. Pipolar için üretilen yan ürünlerin başında pipo kaşıkları gelir. Pipoya bu ürün yardımı ile tütün konur ve yine bu ürün yardımı ile içim sırasında tütün bastırılır.

Pipoların yanında alınması gereken bir diğer önemli ürün de pipo temizleme çubuklarıdır. Bu ürünler de her içimden sonra pipoların temizlenmesi için kullanıldığından dolayı oldukça işlevsel ve gerekli bir üründür.

Pipoların gövde bölümünde bulunan ve devamlı yenilenmesi gereken pipo filtreleri de oldukça önemli bir yan ürün olarak pipo ile birlikte alınması gerekir. Çoklu paketlerde satılan bu filtreler tütünden gelen bazı zararlı maddeleri süzmek için pipolara takılır.

Pipo Sehpalarının İşlevi Nedir?

Pipo sehpalarının işlevsel yönü aslında iki türlüdür. Bunlardan ilk pipoların dinlenmesi için bir araç olması diğeri ise dekoratif işlev olarak öne çıkar. Pipo sehpaları tekli olabildiği gibi aynı zamanda çoklu çeşitleri ile de bulunur.

Pipo sehpalarının çekmeceli olan modellerinde de hem tütün hem de pipolar bir arada muhafaza edilebilir. Pipo sehpaları çoklu ya da tekli oluşuna göre farklı fiyat seçenekleri ile bulunur.

Pipo sehpaları ve diğer yan ürünler online olarak satın alınabilir. Çevrim içi alışverişler için dürüst satıcılar ile iletişime geçmeniz sonradan mağdur olmanız ve iyi bir ürün almanız için de önemlidir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ