Web sitemize hoşgeldiniz.

Bong İçmek Hakkında Bilmeniz Gerekenler

23 Kasım 2017

Nargile veya sigaradan sıkıldıysanız bong şişeleri tam size göre bir aparat olabilir. Son zamanlarda sürekli karşınıza çıkan bu bong nedir diye düşünüyor olabilirsiniz. Merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizler için hazırladık.

Bong son zamanlarda dünyada kullanımı hızla artan bir tütün içme aracıdır. Bu ürünün en güzel özelliği her açıdan ekonomik olmasıdır. Sigaraya gelen zamlar ve nargilenin hazırlanma süreci tütün severleri bonga doğru yönlendirmeye başladı. Her çeşit ve tasarımda üretilen bu ilginç ama basit kullanışlı bong şişeleri başta biraz cebinizi zorlayabilir fakat daha sonrası için tam bir tasarruf kaynağı.

Nedir Bu Bong?

Söylediğimiz gibi bong tütün içmenizi sağlayan bir aparat en basit tanımıyla. Tek başına bir düzenek. Bong kullanmak için sahip olmanız gereken herhangi ayrı bir parça daha yok. Bu yüzden de çok kullanışlı. İstediğiniz gibi taşıyabilir ya da yanınızda götürebilirsiniz. Evinizin bir köşesinde dekor olarak durabilir ve kullanacağınız zaman alabilirsiniz.

En çok tercih edilen modeli cam bong şişeleridir. Seramik bonglar oldukça pahalıdır. Aslında cam bong çeşitleri de pahalıdır fakat ucuzlarını da bulabilirsiniz. Örneğin; otuz liraya bir cam bonga sahip olabilirsiniz. Cam bongların tercih edilmesinde en önemli sebep temizlemesinin kolay olmasıdır.

Bir de plastik bonglar var. Bu bonglar piyasadaki en ucuz bonglar. Kırılma durumundan uzak olduğu için de tercih sebebi. En çok dikkat çeken diğer bir bong çeşididir. İstediğiniz gibi çantanız koyup yanınızda taşıyabilirsiniz. İsterseniz yolculuklarınız sırasında valizinize de koyabilirsiniz.

Bong İçerken Yapılacaklar

İlk defa bong kullanacak biriyseniz size birkaç tavsiyemiz var. Öncelikle alacağınız tütün kaliteli bir tütün olsun. Ağır tütünlerden uzak durun çünkü bongyoğun duman oluşturan bir aparattır ve ağır bir tütünle keyfinizi işkenceye çevirebilirsiniz.

Su ile içilen bir üründür ve suyunuzu soğuk kullanmanız tavsiye edilir. Hatta dilerseniz içine birkaç buz parçası da atabilirsiniz. Böylece ferah ve serin bir içim sağlayacaktır. Tüm bunların yanında tütününüzü öğütmeyi de unutmayın. Bu noktalara dikkat ettikten sonra bong satın al diyerek aramalara başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ