Web sitemize hoşgeldiniz.

Bong Kullanacaklara Tavsiyeler

27 Kasım 2017

Tütün içme zevkinizi değiştirmek için bong içmeye başlayacaksınız sizin için birkaç önerimiz olacak.

Daha önce bong nedir hiç duymamış olanlar için kısa bir bilgi verelim. Bong tütün içmenize yardımcı olan bir aparattır. Yoğun dumanlı bir tütün içimi sağlar ve tütünü soğuk su ya da buzla yumuşatır. Böylece içeceğiniz tütünden keyif almaya başlarsınız. Ağızda acı tat bırakmaz, boğazda ise yanmaz. Bu açıdan gerçekten çok tercih edilecek bir üründür. Fakat kullanmadan önce bilmeniz gereken birkaç şey var.

Bong İçmenin Öncesinde Bilinmesi Gerekenler

Tütününüzü bongla içmek istiyorsanız önce kendiniz için iyi bir tütün araştırması yapın. Kaliteli ve içebileceğiniz bir tütün seçtikten sonra bu tütünü öğütmek için bir grinder tütün öğütücü edinin. Çünkü bong içerken tütününüz küçük parçalara ayrılmış olmalı.

Tütün işini hallettikten sonra bongu yakmak için yapmanıza gerekene. Tütünü yakmak için ateşi belirli bir süre tütün üzerinde tutmanız gerekiyor. Bu da talihsiz kazalara sebep olabilir ve elinizi yakabilirsiniz. Bu yüzden bir çubuk yardımıyla tütünü yakmanızı tavsiye ederiz. Bunun için özel olarak satılan ürünler var ama siz isterseniz uzun ince bir tahta çubuktan da yararlanabilirsiniz.

Bong yoğun bir duman oluşumu sağladığı için ilk defa içecekseniz kapalı bir ortamda denemeniz tavsiye edilmez.  Aksi takdirde yoğun dumandan dolayı boğulabilir ve nefes almada zorlanabilirsiniz.

Hangi Çeşit Bong Alınması Gerekir?

Eğer bong sizin için bir meraktan ibaretse ve sürekli olarak kullanmayı düşünmüyorsanız o zaman cebinizi zarara sokmanıza gerek yok. Bir tane plastik bong alıp kullanabilirsiniz. Plastik bonglarbong çeşitleri arasındaki en ucuz olanıdır. Fakat uzun vadede işinize yaramaz.

Bong sizin için önemliyse meraktan öte kullanmak istediğiniz bir şeyse o zaman cam bong almanız gerekecek. Cam bonglar en dayanıklı bong çeşitleridir. Uzun sürede istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bong satın al sitelerinde çok satanlar kısmından cam bongların en çok tercih edilen çeşit olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca cam bongların çok fazla farklı çeşidi bulunuyor. Değişik tasarımlarda bong için cam bongları tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ