Web sitemize hoşgeldiniz.

Bong Modelleri Nasıl Kullanılır?

28 Kasım 2017

Bong ilk defa Asya’da kullanıldığı düşünülen bir üründür. Daha çok anavatanı olarak kaynaklar Hindistan’ı gösteriyor. Fakat bu konuda bir kesinlik yok. Bong aslında tütün içmek için kullanılan bir aparattır. Şişeye veya sürahiye benzer.

Son zamanlarda kullanımı iyice artmış olan bong hakkında sizler için bilgi topladık. Bong neden tercih ediliyor ya da ne gibi özellikleri var hepsini yazımızda bulabilirsiniz.

En Harika Bong Özellikleri

Bong son zamanlarda çok geniş bir kullanıcı kitlesine ulaştı. Çünkü bong özellikle nargileye göre çok daha kolay taşınabilir ve kolay kullanılabilen bir malzeme. Özellikle temizlemesi o kadar rahat ve pratik ki hiç zaman almıyor. Hem hazırlaması hem de temizlemesi zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Bir diğer güzel özelliği bongun taşınabilir olması. Aslında taşınabilir olması demek yerine kolay taşınabilir olması desek daha doğru olacaktır. Çünkü bong taşıması gerçekten kolay bir malzemedir. Özellikle metal veya plastik bongları istediğiniz gibi çantanıza bile sığdırabilirsiniz. Böylece bong keyfinizi istediğiniz her yerde yaşayabilirsiniz. Bu keyfi yaşamak için bong satın al kelimelerini internetten aratmanız yeterli olacaktır.

Bong kullanım olarak da çok basittir. Tütünü yerleştirip içine su koyduktan sonra tütünü yakıp dumanı çekin. Bütün yapacağınız şey bundan ibaret. Ama mutlaka her kullanımdan sonra temizliğini ihmal etmemelisiniz.

Bong Çeşitleri Arasında En Tercih Edilenler

Bong kullanımı arttıkça çeşitleri de artmıştır. Bu çeşitler arasında en çok tercih edileni cam bong şişedir.Cam bonglar görünüm olarak hoş olduğu için ve temizliği kolay olduğu için tercih edilir. Bunun dışında metal bonglar da taşınabilirliğinden dolayı çok tercih edilir.

Seramik bonglar biraz geride kalıyor çünkü seramik bonglar ağır olabiliyor. Bu da taşımayı zorlaştırıyor. Üstelik fiyatları çok pahalı olduğu için pek fazla kimse tercih etmiyor. Plastik bonglar uzun bir süre zarfında kullanışlı olduğu için tercih edilmiyor.

Kendiniz için ulaşabileceğiniz en yakın bong alma yeri tabi ki elinizin altındaki internettir. Tek bir tıkla kapıda ödeme seçenekleriyle bongunuzu sipariş edin. Üstelik sanal alemde sandığınızdan çok daha fazla bong seçeneği bulacaksınız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ