Web sitemize hoşgeldiniz.

Çiftlere Özel Hediyelik Eşya Çift Kupa Bardak Takımı

1 Ocak 2018

Kupa bardak hiç kuşkusuz en çok tercih ettiğimiz hediyelik eşyalar arasında yerini almaktadır. Ancak son dönemlerde çıkmış olan çiftler için özel kupa bardak setleri özellikle sevgililer ve evliler arasında oldukça sık tercih edilmeye başlanmıştır. İnternet üzerinden de rahatlıkla bulabileceğiniz bu sevgililere özel kupa bardak setleri içerisinde 2 adet kupa bardak bulunuyor. Porselen yapısı ile üretilmiş olan bu kupa bardaklar genellikle kalp ve çeşitli yazı baskılı olmak üzere tasarlanmaktadır. Özellikle son dönemlerde mavi pembe kalp baskılı sevgili kupa bardakları çok sık tercih edilmektedir.

Sevgililere Özel Kupa Bardakların Hediyelik Açısından Avantajları Nelerdir?

Sevgililere özel olarak üretilmiş olan bu kupa bardak setleri genellikle yılbaşı sevgililer günü ve evlilik yıldönümü gibi özel günlerde tercih edilmektedir. Bu ürünün en büyük avantajı kullanışlı olmasıdır. Gün içerisinde çay kahve gibi sıcak içeceklerin yanı sıra kola gazoz gibi soğuk çiçekleri bardağımızla içebiliriz. Aynı zamanda baş başa kalınan bir ortamda birlikte karşılıklı içilecek olan kahve sayesinde de bu kupa bardak seti ortamdaki romantizmi arttıracaktır.

Kupa Bardak Setlerinin Genel Özellikleri Nelerdir?

Çiftlere özel olarak üretilmiş olan bu kupa bardakların en büyük özelliklerinden birisi 1. kalite seramik malzeme kullanılarak üretilmiş olmasıdır. Bu nedenle normal kupa bardaklara nazaran daha uzun ömürlü olarak kullanılabilirler. Ayrıca üzerindeki resim ve yazı baskılarında kullanılan renkte kalıcı malzeme kullanılarak tasarlanmıştır. Bu sayede aradan geçecek 5 sene sonrasında dahi tasarımında herhangi bir farklılık ortaya çıkarmayacak.

Çok sıcak ve çok soğuk içeceklere karşı dayanıklıdır. Bu nedenle kırılma çatlama gibi sorunların oluşmasını da engeller. Ayrıca uygun bir ücret karşılığı satılıyor olması da sevgililer için önemli bir hediyelik ürün olmasını sağlıyor.

En Popüler Kupa Bardak Çiftleri Hangileridir?

Piyasada sevgililer için özel olarak üretilmiş olan kupa bardak çiftleri hediyelik eşya olarak tercih edilmektedir. Bu ürünler arasındaki en popüler modeller mavi pembe kalp baskılı sevgili kupa bardakları mavi kırmızı kalp baskılı sevgili kupa bardakları my sweet my honey baskılı aşk kupa bardakları tasarımlarında oluşturulmuş olan kupa bardak setleridir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ