Web sitemize hoşgeldiniz.

Çok Şık ve Kullanışlı Kanyak Mataraları

18 Ekim 2017

Son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelen kanyak mataraları şişelerden içki içmekten bıkmış ve rahat bir içim isteyen kişilere göre son derece ideal olan ürünler arasında yer alıyor.

İçmiş olduğunuz sıvının tam olarak tadını almak istiyorsanız ilk olarak tercihiniz metal bir kanyak matarası almak olmalıdır. Aksi halde içmiş olduğunuz sıvının veya kanyağın tadında değişiklik yaşayabilir ve tadını tam olarak alamayabilirsiniz.

Düz metal görünümünün yanı sıra eskitilmiş görünüm de kazandırılmış modeller üzerine, hediye verilecek kişilere özel tasarımlar da yapılabiliyor. Üzerine isim yazılabileceği gibi değişik baskılar da yapılarak, sevgililer günü hediyesi olarak da tasarlanıyor. Hazır tasarım ürünler arasından da her zevke uygun bir ürün mutlaka çıkıyor. Ahşap kutular içerisinde hediye edilen kanyak matara çeşitlerinin fiyatları ise kullanılan metalin kalitesine göre farklılık gösterebiliyor.

Matara Çeşitleri

Paslanmaz çelik, cam şişe, alüminyum ve plastik olmak üzere 4 çeşit matara bulunuyor. Her birinin kullanım amacı da kişiden kişiye göre değişiyor. Hafif ve dayanıklı bir tasarıma sahip olmak isteyenler plastik matara çeşitlerini tercih edebilirler. Fakat plastik olan ürünler çok fazla önerilmediğinden sağılığınızın kötü etkilenmemesi adına BPA içermeyen plastik matara çeşitlerini kullanmanızı tavsiye edebiliriz.

Paslanmaz çelikten üretilen mataralar plastik ve alüminyum matara çeşitlerine göre daha ağır olmasına rağmen, özelikle içki matarası olarak çok daha şık bir görüntü sağlıyor. Dekoratif metal hediyelik şeklinde set olarak satılan kanyak mataraları ve bardaklarında bulunan farklı desenler oldukça popüler. Üstelik sadece kanyak içmek için değil bu mataralarla spor yapmak bile oldukça havalı olabilir.

Matara Modelleri

Alüminyum materyalden yapılan mataralar plastik matara çeşitlerine göre çok daha şık tasarımlara sahip olmalarından ötürü son yıllarda oldukça popüler olmuş durumdalar. Üstelik hafif olmaları da tercih sebebi olmalarını kolaylaştırıyor. Özellikle fosforlu modeller ve farklı desenlerde olan matara çeşitleri su şişesi veya termos taşırken bile tarz olmak isteyen kişilerin bir numaralı seçenekleri arasında yer alıyor.

Dekoratif ürünler içerisinde de her ürünün kendisine göre fiyatları mevcut. Yapılışında kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösteren fiyatlar her bütçeye hitap ediyor. Çok kaliteli bir ürün almak isteyenler metalden yapılan ve desenli olan ürünleri tercih edebilirler.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ