Web sitemize hoşgeldiniz.

Duvardan Masaya Kadar Vintage Etkisi Yaratın

18 Ekim 2017

İlk olarak nostaljik gerçek radyolar her zaman insanların içini ısıtır ve onları geçmişe götürür. Eskiden sıcak ortamlar çok popüler olduğundan bir anda aklınıza o sıcak günler gelecek ve kendinizi çok daha huzurlu hissedebileceksiniz. Hele ki radyonun hala çalışır durumda olması da özel bir etki yaratacak. O nedenle hem kendiniz hem de sevdikleriniz için her zaman doğru bir seçim olacağından da emin olabiliyorsunuz.

Bunların yanında duvarların da belirli aksesuarlar ile kaplanıyor olması kaliteli bir görüntü elde edebilmeniz adına sizlere yardımcı olacaktır. Bu aşamada duvar aksesuarları oldukça çeşitlidir ve bu kadar çeşitli olması da seçim yapmayı biraz daha zor bir hale getirebilecektir. Tabi ki de seçim yaparken belirli kriterlerin olması çok önemlidir.

Kriterler Neler Olmalıdır?

Öncelikle kendiniz için bir şey alırken ya da bir başkasına hediye seçerken seçilecek ürünün zevkleri yansıtabiliyor olması çok önemli bir konudur. Eğer ki bu alınacak ürün tam olarak tarzınıza ya da zevkinize uygun değil ise o zaman hiçbir etkisi olamaz.

Bunun yanında elbette ki alınan ürünün uzun süreli kullanımı söz konusu olmalıdır. Uzun süreli kullanımı söz konusu olabilmesi için de kaliteli olması çok önemli bir detaydır. Burada bütçe de önemli bir konudur. Eğer ki bütçenizi aşan bir seçim ise o zaman doğru seçim olamaz.

Vintage Seçimler Neler Olabilir?

Mesela hem alınan kişinin memnun kalması hem de vintage bir hava oluşturulması isteniyorsa o zaman kar küreleri çok başarılı bir seçim olacaktır. Hem dekoratif anlamda isteklerinizi karşılar hem de duygu yüklü bir hediye seçimi olur. Burada birbirinden farklı seçenek olması da doğru olanı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Öncelikle burada seçim yapacaksanız ve vintage bir hava oluşturulmasını istiyorsanız müzik kutuları da sizlere yardımcı olabilir. Çünkü müzik kutuları da insanları geçmişe götüren ve hala estetik olarak etkili olan seçimler arasındadır. Özellikle de güzel bir müziğe sahip olan kutuyu bulmak en doğru seçimler arasında yer alacak, karşınızdakini de mutlu edecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ