Web sitemize hoşgeldiniz.

Eskişehir Neoplus Eğlence Merkezi

4 Ağustos 2018

Çocuklar ağırlıklı olarak eğlenmek için yoğun bir şekilde tercih edilen mekanlar arasında Eskişehir Neoplus eğlence merkezi yer alıyor. Çocukların klasik lunapark anlayışını bir anda değiştiren FunLab bünyesinde tasarlanmış onlarca farklı oyun alanıyla her yaş grubundan bireyin eğlenmesine imkan tanınıyor. Yüksek ücretler belirlenmemiş olmasının yanı sıra, hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin her zaman için gidebileceğiniz yerlerden bir tanesi haline geliyor.

Neoplus Eğlence Merkezi

Neoplus bünyesinde bulunan eğlence merkezi her yaştan bireyin çok farklı etkinlikler sayesinde eğlenebileceği bir yapıya sahiptir. Pazar günleri de dahil olmak üzere saat 10:00 ile 22:00 arasında açıktır. Çamlıca Mahallesi, Gülperi Sokak’ta bulunan tesis için özel olarak yapılan güncellemeler sayesinde binlerce kişiye hizmet verilmeye başlanmıştır.

İletişim bilgileri olarak Neoplus için 0222 310 50 00 telefon numarası belirlenmiştir. Rezervasyon yaptırabilir, kaç kişi geleceğinizi belirtebilir ve buna uygun bir şekilde çalışmaların sürdürülmesi için yardım alabilirsiniz. Gün içerisinde özellikle saat 15:00 ile 18:00 arasında yoğunluk olan bir tesis olduğu kayıtlara geçmiştir. Sadece atari oyunları için değil, lunaparkta bulunan ve eğlenceli yapıya sahip olan pek çok farklı aktiviteyi bünyesinde barındırıyor.

Eskişehir’de Kaliteli Eğlence Merkezi: Her yaştan insan için özel olarak tasarlanan mekanda özellikle çeşitliliğin artırılmış olması, her zaman için eğlenmek için mümkün hale gelmesini sağlıyor. Eskişehir Neoplus eğlence merkezi güvenli, herhangi bir sağlık problemi yaşatacak ekipmana veya araca yer verilmiyor olması sayesinde çocuklar için de uygundur. Eskişehir’in gözde mekanlarından bir tanesi haline gelen FunLab için çocuklar ve ebeveynleri birlikte eğlenebiliyor olması nedeniyle tesisi beğeniyorlar.

Funlab’ın üç boyutlu oyunları, son derece geniş bir salon yapısına sahip olması, kafeteryasının yer alması nedeniyle dikkat çeken bir yapısı bulunuyor. Her zaman için ebeveynler ve çocukların eğlenebileceği, farklı video oyunları ve trenler de dahil olmak üzere çok sayıda aktivite oluşturulmuştur. Lunaparkların gelişmiş versiyonu olacak şekilde tasarlanan son derece büyük bir bölgede geliştirilen eğlence merkezinde özellikle küçük çocukların da eğlenebileceği güvenli ve kaliteli oyuncaklar bulunuyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ