Web sitemize hoşgeldiniz.

Evin Kokusunu Değiştiren Dekoratif Hediyelik Eşyalar

19 Mart 2018

Tanıdık tanımadık herkese hediyelik eşya alırken bu dekoratif ürünlerden faydalanmak mümkündür. Birbirinden şık ve dekor konusunda yardımcı olan bu ürünler çoğu kişinin ilgisini çekmektedir. Ve kişileri ne alsam derdinden kurtarmaktadır. Aynı zamanda yeni tanıdığımız ve ne hediye alacağımızı karar veremediğimiz kişi için de alabileceğimiz güzellikte ve kullanışlıkta bir üründür.

  1. Evde dekor ürünü olarak kullanılabilir. Sadece ev içerisinde değil ofislerde, kliniklerde, bürolarda şıklığı ile ilgi çekici görülür.
  2. Kokuları ile ortamın havasını değiştirir. Özel kokular ile kişinin kendisini daha iyi hissetmesini sağlar.
  3. Fiyat konusunda kişileri yarı yolda bırakmaz çünkü pahalı ürünler değildir. İndirime girdiğinde daha uygun fiyata almak da mümkündür.

Mumların Şıklığı Herkesi Büyüler

Ucuz hediyelik eşya arayışında olan kişilerin bu beklentilerini karşılayan ürünler içerisinde mumlar yer alır. Her ne kadar uygun fiyatlı hediye olarak görülse de fiyatına göre oldukça şık hediyelerdir.

Kokulu Mumlar: Kokulu mum çeşitleri çoğu kişinin tercihleri içerisinde yer alır. Çünkü yakıldığında ortama oldukça hoş bir koku vererek kişinin keyfine keyif katar. Bu mumlar istenilen her renkte satın alınabilir. Genelde mint yeşili, kırmızı, beyaz gibi ürünler alınır. Kokuları da vanilya, elma, tarçın, çikolata, portakal gibi çeşitli şekilde değişebilir. Çoğu zaman silindirik şekilde oluşan mumlara rastlamaktayız.

Kokusuz Mumlar: Kokuya alerjisi bulunan kişiler için kokusuz mumlar tasarlanmıştır. Sadece rengi ve şekli ile kişinin dikkatini çeken bu mumlar yakıldığında ortama koku vermez. Yuvarlak, silindirik şekilde rastlamak mümkündür.

Bitmeyen Mumlar: Etrafa koku da vermeyen ancak düğmesine basıldığında ışıklandırma yapan mumlar dekoratif ürünler içerisinde olabilir. Genelde pilli çalışır.

Tütsülerin Kokusu Ve Maneviliği Kişilerin İlgisini Çeker

Değişik hediyelik eşya arasında yer alan tütsüler de ortama sunmuş olduğu kokular ile tanınır.

  1. Yağmur, toprak, çim, çikolata, vanilya kokuları ile tütsüler oluşturulmaktadır. Yakıldıklarında ortama bu kokuları sunarak bulundukları yerin havasını değiştirirler.
  2. Görünümleri itibari ile bohem bir hediye türüdür. Tütsülük içerisine yerleştiği takdirde ortamdaki kokuyu değiştirdiği gibi dekoru da değiştirir.
  3. Ofislerde, evlerde kısaca her yerde kokuya alerjisi olmayan kişiler tarafından kullanılabilir. Kokusu ile kişileri mest edecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ