Web sitemize hoşgeldiniz.

Evinizin Atmosferini Oda Kokuları İle Değiştirin

24 Mart 2018

Eve, iş yerine veya herhangi bir yere girdiğimizde burnumuza gelen hoş kokular bizi hemen etkileyen ve mutlu eden olumlu duygular uyandıran etkenlerin en başında gelmektedir. Kokular insanların en çok akıllarında kalan ve unutamadıkları şeyler arasındadır. Bir kişiyi bir yeri hatırlarken her zaman için ilk aklımıza gelen o yerin veya o kişinin kokusu olur. Bu yüzden evlerimiz ya da bulunduğumuz yerler için en güzel dekorasyonlardan biri de kokulardır.

Ona Sevdiğiniz Kokuları Hediye Edin

Herhangi sıradan bir eşyadan ziyade sevdiğinize koku hediye etmek oldukça değişik bir hediye seçeneği olacaktır. Arkadaşa değişik hediyelik eşya alternatifi oluşturan oda kokuları ile ister özel günlerinizde isterseniz sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz herhangi bir günde en iyi hediyelerden biri olarak değerlendirebilirsiniz.

Sevdiği kokuları ona hediye etmek ve kokuların evin her yere sinmesini sağlamak için uzun süre etkisini kaybetmeyen aynı zamanda şık tasarımı ile güzel bir dekoratif eşya olan oda kokuları ile farklı bir hediye arayışınıza son verebilirsiniz.

Oda kokuları seçenekleri: farklı aromalar ve modellerde değişik renklere sahip pek çok oda kokusu seçeneği ile hediyelik eşya seçiminizde çok uygun bir alternatif oluşturacaktır. Tercih edebileceğiniz kokular;

  • Lotus çiçeği
  • Lavanta
  • Dok mok çiçeği
  • Plumeria çiçeği gibi

Farklı koku seçeneklerinden size uygun ve sevdiğiniz kokuyu seçebilirsiniz.

Oda kokuları tasarımları: kullanacağınız yerin dekorasyonlarına uygun pek çok oda kokusu modeli ile hem evinizin mükemmel kokmasını hem de evinizin dekorasyonuna farklı bir hava katmayı sağlayabilirsiniz. Seçeceğiniz modeller arasında;

  • Elektronik silindir şeklinde mumlar
  • Farklı özel günlere tasarlanan mumlar
  • Şişe oda kokularında farklı renk seçenekleri gibi

Daha birçok seçenek arasında size en uygun kokuyu ve modeli bulabilirsiniz.

Ev Tasarımlarında Oda Kokuları: Farklı modellerde ve renklerde birçok oda kokusu seçeneğini isterseniz şişe şeklinde ve çubuklu modeller ile isterseniz mum tasarımları şeklinde alabilirsiniz. Hem kendi eviniz hem de arkadaşlarınızın yeni evleri ya da iş yerleri gibi farklı yerlerde kullanabileceğiniz oda kokuları farklı ve ucuz hediyelik eşya seçeneklerini size sunuyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ