Web sitemize hoşgeldiniz.

Hatır Bırakan Hediyeler

22 Ekim 2017

Dekoratif ürünler günümüzde bir çok eşyada kullanılmaktadır. Hediyelik verilebilecek eşyaların üzerine özel tasarımlar, motifler ve işlemeler uygulanarak hediyenin daha özel hale gelmesi sağlanır. Bu tarz hediyeler genellikle gönül bağı olan dostluklar ve arkadaşlıklar için kullanılmaktadır. Yakın birine hediye vermek istiyorsanız, her an yanında taşıyabileceği şeyleri tercih edebilirsiniz. Özellikle eğitim veya iş hayatı olan kişilerin yanında götürebilecekleri ve hatıra bırakacak hediyeler daha samimi gelecektir. Bunlar içinde çay, kahve gibi içeceklerin sıcak tutulmasını sağlayan termos çeşitleri bulunmaktadır. Bu eşyalar, çanta içinde kolaylıkla taşınabilir. Ayrıca iş yerindeki kullanım alanı da oldukça fazladır. Tamamen kişiye ait olan hediyelerin tasarımını da kendiniz seçebilir ve daha şık tercihlerde bulunabilirsiniz. Termos rengi, tasarımı gibi ayrıntıları düzenleyerek özel basımlar yaptırabilirsiniz.

Kupa Bardak Hediyeleri

Son yıllarda çok modern olan bu hediyeler, özel baskılar ile sunulmaktadır. Vereceğiniz kişinin izlediği dizi veya filmlere göre hediyenizi seçebilirsiniz. Bir çok üründe ünlü dizi karakterlerinin replikleri basılmakta ve bardaklar daha eğlenceli hale getirilmektedir. Ayrıca seri olarak sunulan özel filmlerin başrolleri de bu bardaklara basılmaktadır. Daha can alıcı bir hediye vermek istiyorsanız, kupa bardak çeşitleri arasından yazılı olanları tercih edebilirsiniz. Bu bardaklara anne, eş, arkadaş ve babalar için özel notlar yazılmakta, şairlerin şiirlerinden alıntılar yapılmaktadır. Aynı zamanda bazı yerlerde kişinin istediği not direkt olarak aktarılır. Bunun yanı sıra kupa bardak üzerine resim bastırmak da çiftler ve sıkı dostluklar için oldukça anlamlı bir hediyedir. Modern teknoloji ile sunulan ürünlerden biri de, sıcak su döküldüğünde rengi değişen, yazı veya resim çıkan ürünlerdir.

Askerlik Hatıraları

En çok askerlikle özdeşleşen mataralar, dağcılık gibi tehlikeli meslekleri yapan kişilerde sıklıkla görülür. Oldukça özel olan bu hediyeler, farklı tasarımlara uğrayarak hediye olarak verilebilecek seçenekler arasına girmiştir. Kanyak matara çeşitleri günümüzde sıklıkla tercih edilen, askerlik veya gönül arkadaşı olan kişilere verilebilir. Daha özel ve zor anların paylaşıldığı dönemlerde kullanılan mataralar resimli ve yazılı şekilde de tercih edilebilir. Bu sayede hediyeniz karşınızdaki kişiye olan sevginizi daha güzel anlatacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ