Web sitemize hoşgeldiniz.

Hem Şifa Hem Hediye

23 Ocak 2018

Birine hediyelik almak o kişiyi düşündüğünüzün bir göstergesi olarak oldukça önemli. Özellikle özel günlerde alınan hediyeler ile sevdiklerinizin gönlünde bir kez daha taht kurabiliyorsunuz.

Sevdiklerinize hediye seçenekleri tabi ki de her zaman kolay ya da doğru seçimler olmayabiliyor. Bu durumda sevdiklerinize hediye almadan önce onların istek ve ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak hediye seçmeniz gerekebiliyor.

Günlük Stresten Uzaklaştıran Hediyeler

Yoğun çalışma temposu ve hayatın getirdiği stresten uzaklaşmaya yarayan pek çok hediyelik çeşidi de bulunuyor. Bunlar arasında hem gece lambası hem de müzik kutusu olan kar küreleri de yer alıyor.

Bu nostaljik hediye seçeneği ile sevdiklerinize oldukça şık ve eğlenceli bir hediye seçimi de yapmış olursunuz. Bu hediye seçenekleri dışında yine stresi atan müzik kutuları da oldukça düşünceli bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor.

Koku ile Stresten Uzaklaşmak Mümkün mü?

Koku diğer duyularımızdan farklı olarak direk hafızamıza sirayet ettiğinden kokunun yarattığı fiziksel etki oldukça farklı ve etkili oluyor. Bu yüzden koku ile terapi yöntemlerinden biri olan aromaterapi özellikle gerginlik ya da stres gibi problemlerin çözümü için oldukça fazla kullanılan bir yöntem.

Bu yöntemi evde de uygulamak mümkün. Buhurdanlık ya da tütsü gibi hediyelik eşya çeşitleri ile sevdiklerinize hem dekorasyon hem de sağlık anlamında bir katkı yapmış oluyorsunuz.

Buhurdanlıklar Nasıl Kullanılır?

Buhurdanlık çeşitleri porselen, metal veya seramik olarak üretiliyor. Uzak doğuda antik zamanlardan beri kullanılan bu eşyalar günümüzde hoş kokuları ile sinirsel rahatlama sağlamak için yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandı.

Bu ürünler hediyelik eşya olarak oldukça farklı ve şık tasarıları ile bulunuyor. Buhurdanlıkları kullanmak için bir mum ve özel hoş kokulu yağlar gerekiyor. Buhurdanlığın altında yakılan mum vasıtası ile üzerindeki uçucu ve aromatik etkiye sahip olan yağlar etrafa hoş bir koku salarak stresi ve gerginliği uzaklaştırıyor.

Bu ürünler hem anneler günü hem de sevgililer günü hediyesi olarak oldukça fazla tercih ediliyor. Online olarak pek çok çeşit buhurdanlık bulmanız mümkün olabiliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ