Web sitemize hoşgeldiniz.

İlginçliğiyle Gündeme Oturacak Kupa Bardak Çeşitleri

1 Kasım 2017

Kupa bardak çeşitleri kapaklı modellerden müzikli modellere kadar birçok alternatifi bulunan; doğum günlerinde, sevgililer gününde, anneler gününde, babalar gününde ve diğer özel günlerde sevdiklerinize verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri olabilir.

Yaşamı ifade eden, kişilere bolca enerji veren ve güne neşeli başlamak isteyen kişilere özel modeller arasında rengarenk modeller bulunuyor. Üzerine isim, not, mesaj veya resim de basılan bu çeşitler çeşitliliğiyle oldukça tercih ediliyor.

İster iş yerinde ister evde kullanılabilecek kupa bardaklar, dekoratif ürünler arasında şık ve sade tasarımlarla da göz dolduruyor. Aşkı çağrıştıran kırmızılar, romantikliği çağrıştıran pembeler, saflığı simgeleyen beyazlar sevdiğiniz kişilerle karşılıklı içimler de yapabilirsiniz.

Sihirli Modeller

Sihirli kupa bardak modelleri tasarlanmadan önce sıcak ve soğuk içeceklerin dünyasında beyaz kupalar saltanat sürmekteydi. İş yerlerinde, evlerde ve aksesuarlar içinde herkesin elinde beyaz bir kupaya rastlamak mümkündü.

Çok kısa sürede herkesin gözbebeği haline gelen sihirli kupa bardak modelleri; içerisine sıcak sıvı konulduğu zaman yavaş yavaş beyaz renge dönüşen ve dış cephesinde gizlenmiş olan baskı veya resmi dışarı gösteren modeller arasında.

Bardaklar boşken simsiyah bir görünüme sahip olan sihirli bardaklar, bu durumdayken sıradan bir kupa bardaktan pek farklı görünmez. Ancak içerisine çay ve kahve gibi sıcak bir içecek konulduğu zaman durum büyüleyici bir hal almaya başlar.

Simsiyah görünümde olan bu bardaklar beyazlamaya başlar ve üzerinde saklanmış olan baskı veya görüntüyü dışa verir. İşte bu an; sevdiklerinize muhteşem bir sürpriz yaşatabileceğiniz en özel andır.

Çiftlere Özel Tasarımlar

Sevgilim olmadan asla ve onsuz boğazımdan geçmez diyenlere özel olarak tasarlanan bu modeller ikili çeşitlerden oluşuyor. Birbirine aşık olan çiftler ve eşler için hazırlanan bu muhteşem kupa bardak modelleri sihirli olarak da üretilebiliyor. Çay keyfi, kahvaltı ve tv molaları gibi anlarda bile sevgilileri ayırmayacak olan bu modelleri en özel hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Birbirini tamamlayan modeller ayrılmayan çiftler için sevgililer günü hediyesi de olurken aynı zamanda da sıra dışı bir tasarım olabiliyor. İsme öze olarak tasarlanan bu modeller üzerine resimde basılabiliyor. Kalpli kulplarla birlikte yapılan illüstrasyon sayesinde olan bu kupa bardak modelleri aşkın büyüsünü tam manasıyla ironik bir şekilde anlatabiliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ