Web sitemize hoşgeldiniz.

İnternetten Bong Satın Al

2 Aralık 2017

Tütün içmek için üretilmiş bong aparatı Hindistan’dan tüm dünyaya yayılmıştır. Avrupa ve Amerika’da oldukça beğenilen ve sıkça kullanılan bong şişelerinin geniş bir kitlesi vardır. Bu kitleyi yakalamasındaki en büyük sebeplerden biri tütün içicilerinin yeni keyif arayışı içinde olmaları.

Tütün kullanıcıları için tütün içme bir bağımlılıktan öte keyif işidir. Bu yüzden de farklı aparatlarla tütün içmeyi denerler. Özellikle duman görseli bu konuyu tetikleyen bir faktördür. Bu yüzden bong çeşitleri için de merak ve talep artmıştır.

Bong İçmek Zararlı Mıdır?              

Her tütün ürünü gibi bong içmenin de elbette zararı vardır. Fakat bong diğer tütün ürünlerine göre az zararlıdır. Özellikle sigaraya kıyasla zararı çok daha azdır. Çünkü sigara içindeki tütün işlenmiş tütündür. Oysa bong için kullanacağınız tütün saf ve işlenmemiş tütün olmalıdır. Böylece bong keyfinizi çıkarabilmelisiniz.

Bong aynı zamanda bir duman keyfidir. İçimi sırasında oldukça yoğun bir duman çıkar ortaya. Bu yüzden bong içtiğiniz yer duman altı olabilir. Daha önce hiç tütün ürünü denememiş birinin yanında ya da solunum rahatsızlığı çeken kişilerin yanında içmeniz tavsiye edilmez. Çünkü bu yoğun dumandan fazlasıyla etkilenebilirler.

Bong Temizliğinde Ne Yapılmalı?

Dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri de bong temizliğidir. Bong temizliği üşenilmediği takdirde çok kolaydır. Her kullanımdan sonra mutlaka temizlenmesi gerekir. Çünkü bong içiminden sonra şişenin içinde tütün leke veya tütün kalıntıları kalabilir. Bu da ancak sıcak su ile temizlenir. İsterseniz sıcak suyu tuzla ya da deterjanla karıştırıp şişenizi bu karışımla yıkayabilirsiniz.

Temizlik açısından rahat etmek istiyorsanız kesinlikle cam bong almanızı öneririz. Plastik bonglarda tütün lekelerini görmeniz de çok zor olacaktır temizlemeniz de.

Bong Nereden Satın Alınabilir?

Bongu tütün ve tütün ürünleri satan her dükkanda bulabilirsiniz. Fakat istediğiniz şekilde ve ilginç tasarımlarda olan bongları buralarda bulamazsınız. Bu yüzden internetten bong satın al sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Böylece istediğiniz tasarımdaki bong şişesine sahip olabilirsiniz.

Bong şişelerine hediyelik eşya sitelerinden de ulaşabilirsiniz. Sonuçta bu ilginç tasarımlarla sevdikleriniz için harika bir hediye seçeneği olabilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ