Web sitemize hoşgeldiniz.

Kaliteli Ve İlginç Bong Modelleri

24 Kasım 2017

Amerika ve Avrupa’da uzun bir süredir bilinen bong, Türkiye’de henüz yeni yeni yaygınlaşmaya başladı. Bu yaygınlaşmayla birlikte tütün içicilerinin merakını artırmaya başladı. Sigaradan sıkılanlar için yeni bir heyecan olan bong aynı zamanda sigara ve nargile gibi tütün ürünlerine göre de daha az zararlı.

İlginç tasarımlarıyla her geçen gün dikkatleri daha da üstüne çeken bu bong şişeleri diğer tütün ürünlerine göre içmesi daha kolay ve daha eğlenceli bir ürün.

Kullanımı ve Temizliği

Bong kullanımı diğer tütün ürünlerine benzer fakat onlara göre daha keyiflidir. Sigaranın verdiği zararı vermez ve çok daha fazla yoğun duman çıkarır. Bong içebilmek için işlenmiş tütün yerine saf tütün kullanılır. Böylece bong içiminiz kolaylaşır ve diğer tütün ürünlerine göre daha zevkli bir hal alır. İçimi sırasında saf tütün kullandığınız için sadece tütün tadı alırsınız. Bu yüzden kaliteli tütün kullanmanız da fayda vardır.

Bong, tütünü su veya buzla içmenizi sağlayan bir araçtır. Saf tütünü su veya buz ile içtiğiniz zaman size ferah bir nefes verecektir. Böylece boğazınızda yanma olmayacak ve içimi kolay olacaktır.

Temizliği ise çeşitlerine göre değişiklik gösteriyor. Örneğin; ilk defa bong kullanacaklar plastik bongları tercih edebilirler fakat uzun süreli kullanamazlar. Çünkü temizliği zor olacaktır ve tam anlamıyla bir temizlik sağlayamayabilirsiniz. Fakat cam bong şişeleri temizlik açısından en kolay temizlenen çeşitleridir. Kolayca içini su veya temizlemek istediğiniz sıvıyla çalkayabilirsiniz.

İlginç Modeller

Şimdi internette bong satın al diye aratsanız karşınıza binlerce çeşit bong modeli çıkacak. Son zamanlarda popülaritesinin artmasıyla beraber ilginç tasarımda sayısız bong modeli üretilmeye başladı. Özellikle camdan üretilmiş olanlarının cam işçiliği ile beraber çok farklı üretilen çeşitleri var. En çok ağızlık ve borusu kısmına cam işçiliği yapılarak bong olduğunu anlamayacağınız adeta bir biblo gibi duran bong şişeleri üretiliyor. Bununla beraber sadece tütün içicilerinin dikkatini çekmekle kalmıyor tütün içmeyenlerin de ilgisini çekiyor bu şişeler. İnsanlar bong şişelerini sadece eve aksesuar olarak bile satın alıyorlar.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ