Web sitemize hoşgeldiniz.

Kapıda Ödemeyle Bong Satın Al

22 Kasım 2017

Öncelikle sizlere bong nedir biraz bundan bahsedelim. Bong dünya çapında hızla yayılan ve popülerleşen bir tütün içme aracıdır. Bu araç sayesinde tütün içmeniz çok keyifli bir hal alabilir.

Bong içim olarak çok rahat bir üründür. İşlenmemiş saf bir tütün ve soğuk su ile içeceğiniz bong gerçekten hem keyifli hem de lezzetlidir. Bong içmek için on sekiz yaşını doldurmuş olmak gerekiyor. Çocuklar için değil yetişkinler için üretilmiş bir üründür. Yetişkinlerin de kullanırken dikkat etmesi gerektiği şeyler vardır. Yoksa sonuçları kötü olabilir.

Yetişkinler İçin Bong

Bong kullanırken başka bir parçaya ihtiyaç duymazsınız. Bu yüzden de kullanması çok zevkli ve çok kolaydır. Bong temel olarak üç bölümden oluşur. Kase, ağızlık ve tütün haznesidir bu bölümler. Bong uzun ince bir yapıya da sahip olabilir alt kısmı kase şeklinde geniş bir alan da olabilir. Bu alan suyu koymanız gereken alandır. Bongun ölçüsüne göre su konmalı çok fazla su konmamalıdır. Yukarıya doğru yükselen uzun boru ise bongun ağızlığıdır buradan içeride su ile yoğunlaşan dumanı çekersiniz. Kenarda bir çıkıntı olarak duran şeyse ise tütün haznesidir. Hazneye tütünü yerleştirip tütünü yakmak suretiyle bong içebilirsiniz. Bu hazne aynı zamanda filtre sistemidir. Filtreyle tütünün zararlı olan maddelerinin bir kısmı filtrelenmiş olur. Bu yüzden sağlığınız açısından diğer tütün ürünlerine göre daha az tehlikelidir.

Kapıda Ödeme Şekliyle Bong Çeşitleri

Alacağınız bong hakkında bir fikriniz yoksa bizim sizin için bir önerimiz olacak. Bong çeşitleri arasında en dayanıklı ve en kullanışlı olan cam bong şişesidir. Camın temizliği kolaydır. Isıya dayanıklı olduğu için uzun süre kullanabilirsiniz. Ayrıca camdan yapılmış olan bongların ilginç tasarımları vardır. Bu açılardan en mantıklı seçenek cam bonglardır. Fiyatları biraz yüksek olabilir.

Bu bong çeşitlerine ise ulaşabileceğiniz yerlerden en iyisi sanal alemdir. Yani internetten istediğiniz bong siparişini verebilirsiniz. Güvendiğiniz tütün ürünleri alışveriş sitelerinden ya da hediye alışveriş sitelerinden sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödeme seçenekleriyle sen de bir bong satın al.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ