Web sitemize hoşgeldiniz.

Keyifli Tütün İçin Bong Satın Al

21 Kasım 2017

Bong olarak isimlendirilen ürün aslında tütün içmeyi sağlayan bir tür aparattır. Ülkemize çok hızlı bir şekilde girmiştir. Ülkemizde bilinirliği arttıkça kullanan ve merak edenlerin sayısı da artmaya başlamıştır.

İlk olarak Hindistan’da ortaya çıkmıştır fakat daha sonra tüm dünyada moda olunca birçok bong modelinin üretimi Amerika’da yapılmaya başlamıştır. Klasik bir bong çok basit düzenektedir. Fakat dünya çapında popülerliği arttığı için yeni nesil bong çeşitleri ortaya çıkmıştır. Bu yeni nesil bong çeşitleri oldukça farklı ve ilginç tasarımlarda üretiliyor. Alıcıların ilgisini çeken modelleriyle herkesi kendine hayran bırakıyor.

Basit Bong Kullanımı

Bong kullanımı özellikle nargileyle kıyaslandığı zaman oldukça basittir. Kullanımı ve düzeneği nargileye benzer fakat nargilede olduğu gibi birlikte kullanılması gereken aparatları yoktur. Bong şişeleri başlı başına kendileri bir aparattır. Gerekli olan her şeyi bünyelerinde barındırırlar. Tek bir üründür. Ürünün üzerine taktığınız ya da ürünün üzerinden çıkardığınız herhangi bir başka aparat yoktur. Bu açıdan oldukça kullanışlıdır. Böylece istediğiniz gibi yanınızda taşıyabilirsiniz. Farklı boyutlarda üretimi yapıldığı için isterseniz pipe veya elektronik sigara boyutunda olanlarını bile kullanabilirsiniz. Böylece bong şişenizi çantanızda taşıyabilirsiniz.

Bong içmek için kaliteli bir tütüne ihtiyacınız var. Sonrasında ise tütünü hazneye yerleştirip yakıyorsunuz. Fakat yakmadan önce mutlaka tütün parçalara ayrılmalıdır. Şişenin içine soğuk suyu da koyduktan sonra hazneye yerleştirdiğiniz parçalanmış tütünü yakabilirsiniz.

Bong Yapımında Kullanılan Malzemeler

Bong yapımında kullanılan birkaç farklı malzeme vardır. Bu malzemeler plastik, seramik, akrilik ve cam olmak üzere dört tanedir. Bu dört malzemeden dolayı bong fiyatları çeşitlilik gösterir. En pahalı bong şişeleri cam bong ve seramik bonglardır. Bu iki malzemeden üretilen bong çeşitleri üzerinde genelde işçi emeği olduğu için ve gerçekten harika tasarımlar olduğu için daha pahalıdır. Bu ürünleri görünüşte vazo bile zannedebilirsiniz. Oldukça şık bir duruşları vardır.

Plastik bong şişeleri ise oldukça ucuzdur. İlk deneme için tercih edilebilir. İnternetten bong satın al siparişi verip kapıda ödeme ile bong şişenize kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ