Web sitemize hoşgeldiniz.

Koleksiyonunuz İçin Pipo Stantları

21 Ocak 2018

Tütün kültürünün önemli bir parçası olan pipo sehpaları fazla sayıda pipoyu anda muhafaza etmenizi sağlıyor. Aynı zamanda vitrinleriniz için de iyi bir dekorasyon da sağlayan pipo stantlarının pek çok çeşidi bulunuyor. Suar ağacından elde edilen pipo stantlarını hediyelik eşya olarak da almanız da mümkün oluyor. Özellikle pipo severlere hediye edilen ve pek çok farklı tasarıma sahip olarak üretilen bu hediyeliklere aynı zamanda gül ağacı veya gül kökünden elde edilen pipoları da katabilirsiniz.

Pipo stantları pipolar için aynı zamanda olmazsa olmaz bir ürün. Pipolarınızı en doğru şekilde saklayabileceğiniz hem duruş hem de piponu dinlenmesi için uygun olan bu stantlar örneğin çekmeceli modelleri gibi farklı ürün çeşitleri olarak da bulunuyor.

Pipo sevenler için vaz geçilmez olan tütün, pipo çakmağı gibi özel bir yan ürün olan bu sehpalar ile sevdiklerinize hem şık hem de işlevsel bir hediye de vermiş olacaksınız.

Pipo Sehpa Modelleri Nasıl Seçilir?

Pipo sehpa modelleri pipo sevenlere işlevsel bir hediye olmanın yanı sıra aynı zamanda dekorasyon açısından da tamamlayıcı bir hediye çeşidi olarak öne çıkar. Pipo sehpalarının çeşitleri arasında tekli, beşli, üçlü, dörtlü, altılı maun modeller ve beşli ahşap çekmeceli gibi farklı tasarımlı pek çok sehpa bulunur.

Söz konusu bu sehpaların aynı zamanda fiyatları da yapışıl biçimleri ve çoklu ya da tekli olmalarına göre değişir. Pipo sehpasını hediyelik olarak alacağınız zaman alacağınız kişinin pipo sayısını da göz önünde bulundurarak seçim yapmanız gerekir.

Pipo Sehpası Neden Gerekli?

Pipo sehpaları pipoların dinlenmesi için gerekli olan pipo yan ürünleri arasında yer alıyor. pipo kullanımı pipo severler için adeta bir ritüel olduğumdan bunun bir parçası da sehpalar olarak bilinir.

Pipo kullanılmadığı zaman bu sehpa üzerinde dinlendirilir ve teşhir edilir. Hem dekorasyon hem de işlevsel bir ürün olarak iki türlü de tütününü pipo ile içmeyi seveneler için oldukça gereklidir. Sehpa çeşitleri online olarak ufak bir araştırma sonrasında pek çok mağazadan edinilebilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ