Web sitemize hoşgeldiniz.

Kupa Severlere Özel Kupa Bardak Çeşitleri

11 Kasım 2017

Kupa bardak çeşitleri insanların günlük yaşantılarında sıkça kullandığı, sabah kahvaltısından akşam yatana kadar birçok soğuk ve sıcak içecek tükettiği bir bardak modelidir. Birçok farklı tasarım, renk ve boyutlardaki çeşitlerine rastlamak mümkün.

Logo baskılı modeller, takım baskılı çeşitler, kişiye özel resimli modeller, çiftlere özel tasarlananlar ve müzikli kupalar bu çeşitlerden sadece birkaçı. Oldukça renkli, kişiselleştirilebilir ve tamamen özgün özellikleri sayesinde en güzel hediye alternatifleri içerisinde bulunan modeller oldukça şık ve sıra dışı tasarımlara da sahip olabiliyor.

Porselen ve değişik materyallerden üretilen kupa bardak modelleri, zengin çeşitliliğiyle ve kişiye özel baskı sistemiyle sevdiklerinize her an yanındaymışçasına bir his yaşatmanıza da vesile oluyor. Dış etkenlere ve yıkamaya oldukça dayanıklı olan kupa bardak çeşitleri kahve ve çay keyiflerinize de eşlik edebilir.

İlginç Tasarımlar

Porselen kalitesiyle sunulan kupa bardaklar sevimli, sıcak ve modern tasarımlarla insanın içini açıyor. Süzgeçli, mug ve kapaklı çeştileri sayesinde çay ve kahve saatlerinizi özel kılacak setlere de rastlamak mümkün. Desensiz, sade, set halinde veya tekli cam kupalar, klasik zevke hitap ederek çeşitli genişlik ve boylarda tasarlanmış durumda.

Kelebek, çiçek, uğur böceği gibi çeşitli doğa motifleriyle süslenen porselen kupalar dekoratif ürünler arasında yer almakla birlikte aynı zamanda baskılı, baskısız, tek renk, sade ve çılgın tasarımlarla da her zevke hitap ediyor.

Sevdiklerinize ve sevgilinize hediye edebileceğiniz bardak çeşitleri üzerine; tema, yazı, baskı ve grafiti gibi seçenekler de eklenebiliyor. Sevgililer günü hediyesi olarak sunulan seçenekler arasında smokin ve kravat desenli kupalar tamamen kişiye özel olarak üretiliyor.

Kişiye Özel Tasarımlar

Her meslek için ayrı ayrı tasarlanan, üzerine isim yazılan, resim basılan, çiftlere özel olan tasarımlar günlük hayatında çay ve kahveden vazgeçemeyen kişiler için birebir tasarlanmış ürünlerdir.

Binlerce liralık profesyonel fotoğraf objektiflerinin bile gösteremediği işlevselliği tek başına gösteren objektif şeklinde olan modeller, bilgisayar kullanıcılarının çok yakından bildiği klavye tuşu şeklinde olan modeller, bilgisayar karşısında vakit geçiren kahve severler için joystick kupalar, Uzak Doğu’nun efsane kahramanları arasında olan Ninja tasarımlı kupa modelleri ve daha binlerce ilginç tasarımlar aksesuarlar olarak da kullanılabiliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ