Web sitemize hoşgeldiniz.

Nargile Keyfini Yaşayabileceğiniz Hediyelik Eşyalar

27 Ocak 2018

Yüzyıllardır insanlığın tütün içme keyfini dolu dolu yaşadığı nargile şimdilerde evlerde hediyelik ürünler arasında yer alan bong çeşitleri sayesinde yaşanmaktadır. 2017 yılında kendine her diam yer bulan bonglar 2018 yılı hediye alımlarında da ilk sıralarda yer almaktadır. Sevdiklerinizi bu keyiften mahrum etmemek adına şık tasarımlardan babanıza, eşinize, kız arkadaşınıza armağan edebilirsiniz.

Tütün Alışkanlığı Olanlara Ne Hediye Edilir?

Tütün içmenin keyfini yaşayan sevdikleriniz için doğum günü, yılbaşı, hatta sevgililer ve evlilik yıl dönümü gibi özel günlerde sunabileceğiniz birçok aksesuar üretilmektedir. Birbirinden şık tasarımlara imza atılan bu kategori altından özelikle beylerin dikkatini çekebilecek farklı pek çok parça bulabilmektesiniz.

Tütün içmenin farklı bir sunumu olan pipe kullanan beyler ya da bayanlar için birbirinden şık tasarımları değerlendirebilirsiniz. Cam modelleri hanımlara uygun olabilirken lobut, gofret, içki şişesi şeklinde olanlardan klasik modellere kadar sınırlar geniş aralıklarla sunulmaktadır.

Tütün keseleri. Hem beylerin hem de bayanların kullanabilecekleri tütünlerini ve tütün aksesuarlarını taşımaları ve saklamaları konusunda en fazla ihtiyaç görecek aksesuardır. Hem işlevsel hem de görsel anlamda her özel güne uygun bir hediyedir.

Tütün Aksesuarları Pahalı Hediyeler Mi?

Tütün aksesuarları içinde bulabileceğiniz birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Pipo çeşitlerinden, pipo aksesuarlarına, sigara aksesuarlarından nargile seçeneklerine kadar kategoriler geniş tutulmaktadır. Almak istediğiniz ürünlere göre fiyat aralıkları değişmektedir. Almak istediğiniz parçanın büyüklüğü el yapımı olması, özel üretim olması gibi özlemlileri fiyatları etkilemektedir. Genel anlamda doğum günü, yılbaşı ve diğer özle günlerde şık ve kullanışlı bir hediye sunmak istediğinizde bütçenizi zorlamayacak hediye gruplarıdır.

Her Özel Gün İçin Alternatif Olabilir Mi?

Hediyelik eşya bulmak kimi zaman zorlayıcı olabilir. Tütün alışkanlığı olan sevdikleriniz için direk bu alışkanlıktan yola çıkmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Tütün içme keyfine varmak isteyen sevdikleriniz için bulabileceğiniz birbirinden farklı aksesuarlar üretilmektedir. Bu ürünler her özle gün için uygun seçenekler olacaktır. Tütün içmek için ne kullandığınıza bağlı olarak alabileceğiniz aksesuarlarda değişmektedir. Pipo çeşitlerinden pipe modellerine, çakmak çeşitlerinden bong seçeneklerine kadar aradığınız her şey bu kategori altındadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ