Web sitemize hoşgeldiniz.

Panço Modelleri Açıklamalı, Örgü Panço Modelleri 2019

Panço modelleri ile kışın ve sonbahar mevsiminde en şık ve sıcak tutan kıyafetler ortaya koyabilirsiniz. Bu modelin ölçüleri üzerinde beden ölçü tablosuna uygun bir biçimde değişimler yapabilir ve bedeninize göre oluşturabilirsiniz. Panço modellerinin tercihen daha bol olması ve salaş durması daha mantıklı olacaktır. Pançoları direkt olarak mağazalardan satın almak yerine kendi el işiniz ile imal ederseniz elde edeceğiniz şıklık seviyesinin çok daha üst bir noktaya çıkacağından da emin olabilirsiniz.

Model Nasıl Şekillendirilmelidir?

Panço modelleri açıklamalı bir şekilde şu ana noktalar üzerine şekillendirilmektedir;

  • 100 ilmek olarak modeli örmeye başlamalısınız. Bu modelin hoş bir şekilde ortaya çıkabilmesi için muhakkak koton ve ince ip kullanmanız tavsiye edilmektedir.
  • Daha sonra her ilmekte 1 adet artırmak sureti ile 150 olana kadar örmelisiniz.
  • Bu gizli artırımın 150 ilmeğe gelmesinden sonra 30 santim kadar daha 150 ilmek olan kısmı devam ettirmelisiniz. Daha sonra 100 ilmeğe düşünceye kadar her ilmek bir adet kesme işlemi yapmalısınız. Bu şekilde model son halini alacaktır.

Panço modelleri açıklamalı olarak bu detaylar üzerinde uygulandığı zaman modelinizi harika bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Modellerin tamamlanmasından sonra süsleme kısmına da büyük önem vermelisiniz.

Modelin Oluşturulması Sırasında Ek Süslemeler Kullanın

Panço örgü modelleri ve yapılışları sırasında ek süslemeler de gerçekleştirebilirsiniz. Modellere özellikle oya kullanarak ek süsler koyabilirsiniz. Bu ek süslemelerin son senelerde oluşturulan vintage algısı ile de popülerleştiği ayrıca belirtilmelidir.

Kolay panço modelleri ve yapılışları sırasında kullanabileceğiniz bir diğer ürün de boncuklardır. Boncuklar ile de harika tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Modellerinizi kendi istediğiniz temaya göre renk renk süsleyebilirsiniz. Modellerde kullanılan süslemelerin kendini göstermesi adına kontrast oluşturacak temalar seçmeniz sizin için çok daha mantıklı olacaktır.

Şık Tasarımlar ile Takımlar Oluşturun

Anlatımlı örgü bayan panço modelleri ve buna ek olarak oluşturulacak hoş bere atkı modelleri ile tam bir takım oluşturabilirsiniz. Modellerin set olarak ayarlanması şıklığınızı artıracaktır. Ayrıca bu modellere sosyal medyada da büyük bir ilgi gösterildiği de ayrıca belirtilmelidir. Modellerin oluşturulmasından ve süslenmesinden sonra dilediğiniz gibi modelinizi sosyal medya sayfalarından satışa çıkarabilirsiniz. Bu şekilde hobinizi bir kazanç alanına çevirebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ