Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo İçme Ritüelinin Parçaları

4 Şubat 2018

Pipo içenler için hem yeni bir pipo hem de pipo yan ürünleri oldukça iyi bir hediye olarak seçilebilir. Pipo seven sevdiklerinize birbirinden şık pipo seçenekleri ile sürpriz yapabilirsiniz. Pipolar gül ağacından el ile üretilecek yapılırlar aynı zamanda el ile püskürtme tekniği ile boyanan bu ürünler daha uzun ömürlü olmaları adına da daha sonra özel bir vernik ile kaplanırlar.

Pipolar özel kullanım ürünü olarak online mağazalardan alınabilir. Online olarak pek çok pipo çeşidi hem de farklı fiyat seçeneklerini aynı anda görmeniz mümkün olabilmektedir.

Pipolar ile Birlikte Hangi Ürünler Alınır?

Pipolar ile birlikte alınan diğer ürünler neredeyse pipoların vaz geçilmez arkadaşları olarak her pipo kullanımı için gerekli olan eşyalar arasında yer alırlar. Pipo seçenekleri en çok gül ağacından tercih edilirken pipoların yanında vaz geçilmez olan ürünler ise pipo çakmakları, pipo kaşıkları, pipo filtreleri, pipo temizleme çubukları ve pipo sehpaları olarak yer alırlar.

Pipo yan ürünlerinden ilki olan pipo temizleme çubukları her kullanımdan sonra pipoyu bir kez daha içmeye hazırlık için temizlemek amacı ile kullanılır. Bu ürünler ile her kullanımdan sonra temizlik yapılmadığı takdirde ise piponuzda sorun yaratacak tıkanmalar yaşanabilir.

Pipo çakmakları ise pipolarınızı kolayca yakmanız için tasarlanmış özel ürünler olarak yer alır. Pipoya tütünü koymaya yarayan pipo kaşıkları ise metalden özel ürünler olarak yine pipolar için vazgeçilmezler arasında yer alır.

Pipo filtreleri de tütünün bazı zararlı etkilerini süzen bir ürün olarak çoklu paketlerde satın alınabilir.

Pipoların Bakımı ve Saklanması Nasıl Olur?

Hediyelik eşya olarak alınabilecek olan pipolar ve pipo yan ürünleri arasında en çok tercih edilen ve en şık seçim pipo sehpalarıdır. Bu ürünlerin özellikler çekmeceli olanları oldukça dekoratif olarak aynı anda 5 tane piponun dinlemesi için tasarlanmıştır.

Pipolar kullanılmadıkları zaman iyice temizlenmeli ve bu sehpalara asılarak saklanmalıdır. Bu şekilde üzerlerinde çizik gibi hasarların oluşması da engellenir. Pipo sehpalarının çekmeceli olanları ile diğer pipo yan ürünlerini de bir arada saklamak söz konusu olabilmektedir. Pipo sehpaları hem raflar hem de vitrinler için de iyi bir dekoratif hava yaratırlar.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ