Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Kullanıcıları İçin Uygun Seçenekler

3 Şubat 2018

 Hediyelik olarak pipo almayı düşündüğünüz arkadaşlarınız ya da sevdiklerinize aynı zamanda pipo yan ürünleri de almanız gerekiyor. Pipo çeşitleri kadar pipo kullanımı için gerekli olan yan ürünler de sadece pipo kullanmayı kolaylaştırmak için üretiliyor.

Pipolarınız İçin Gerekli Diğer Ürünler Nelerdir?

Pipolar için gerekli pek çok yan ürün bulunuyor. Bunların hepsi de pipo içmenin vazgeçilmez eşyaları arasında bulunuyor. Pipoların kullanımı için gerekli olan eşyaların arasında ilk olarak pipo kaşıkları yer alıyor.

Söz konusu kaşıklar inceltici yardımı ile öğütülmüş olan tütünün piponu haznesine uygun bir şekilde yerleştirilmesini sağlıyor. Bu ürünler aynı zamanda içim sırasında tütünü bastırmak için de gerekli oluyor.

Pipo Temizleme Çubukları Ne İşe Yarıyor?

Hediyelik eşya olarak da tercih edilebilecek ürünler arasında yer alan pipoların yanında mutlaka temizleme çubukları da alınması gerekiyor. Bu çubukları her kullanımdan sonra pipoları temizlemek için mutlaka kullanmak gerekiyor.

Pipolarınız için gerekli olan çubuklar kullanılmadığı zaman da pipolarda ciddi tıkanıklıklar yaşanabiliyor. Bu yüzden pipo temizliği de aksatılmaması gereken bir işlem olarak pipo içmenin bir parçası oluyor.

Pipolar Nasıl Durmalı?

Pipoların dik durması ve bu şekilde dinlemesi gerekiyor. Bunun içinde suar ağacından yapılan özel sehpalar pipoların kullanılmadığı zaman stantları olarak satın alınması gereken bir ürün oluyor.

Hem tekli hem de çoklu olarak bulunan bu ürünler üzerindeki rengârenk pipolar ile oldukça şık bir dekorasyon malzemesi de olabiliyor. Pipoları uygun koşullarında muhafaza ederek aynı zamanda güzel bir görsel de yakalayabiliyorsunuz.

Pipolar için gerekli bir diğer üründe pipo filtreleri ve pipo çakmakları. Bu ürünler ile pipo içimi daha rahat oluyor. Pipo tasarımı gereği normal çakmaklar ile zor yandığından pipo çakmaklarını kullanmak gerekiyor.

Pipo fitreleri de tütünün bazı zararlı etkilerini süzmek için gerekli olan ürünler. Pipo filtreleri piponu içinde duruyor ve dışarıda görünmüyor ancak sık sık değişimi tavsiye ediliyor. Bu ürünleri çoklu paketlerde online olarak satın almak mümkün olabiliyor. Pipo aldığınız yerde diğer ürünleri de bulabiliyorsunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ