Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Sevenler İçin Farklı Pipo Modelleri

1 Şubat 2018

Pipo sevenler için oldukça uygun hediyelik eşyalar arasında yer alan pipo çeşitleri gül ağacından üretiliyor. El yapımı olarak üretilen bu pipolar yine el ile boyanarak özel bir vernik ile kaplanıyor.

Pipolar geniş ağızlı ya da uzun saplı farklı modelleri ile piyasa da pek çok online mağazada bulunabilir. Pipo içmeye karar verenler için ise pipo yan ürünleri de yine aynı kaynaklardan elde edilebiliyor.

Piponun Yanında Alınması Gereken Ürünler Nelerdir?

Pipolarınızın yanında almanız gereken ürünler pipoları hem saklamak hem de bir dahaki içime hazır hale getirmek için olmazsa olmaz ek ürünler olarak bulunuyor. Bunlar arasında pipo temizleme çubukları, pipo kaşıkları, pipo çakmakları ve pipo filtreleri bulunuyor.

Pipo çakmakları pipolarınızı kolayca yakmak için özel tasarlanmış çakmaklar. Normal çakmaklar ile pipo yakmanın zorluğu sebebi ile piponun yanında bu özel çakmaklardan almak gerekiyor.

Pipo Kaşıkları Gerekli midir?

Pipoların yanında olmazda olmaz ürünlerden biri olarak alınması gereken pipo kaşıkları hem içimden önce hem de sonra oldukça gerekli bir ürün. Pipoyu hediyelik eşya olarak alırken de mutlaka bu ürünlerden almanız gerekiyor.

Pipo kaşıkları içim için tütünü hazırladıktan sonra piponu ağız kısmına tütünü yerleştirme için kullanılıyor. Ayrıca içim sırasında da tütünü kontrol etmek için bu kaşıklara gereksinim duyuluyor.

Pipo Temizleme Çubukları Neden Gerekli?

Pipo içenlerin de yakında bildiği gibi her kullanımdan sonra bu ürünlerin temizlenmesi gerekiyor. Rahat bir içim için piponun düzenli temizliği oldukça önemli. Bunun dışında piponun dinlemesi için bırakıldığı zaman da temiz olması ve bir dahaki içime kadar da pipo sehpalarını üzerinde dinlendirilmesi gerekiyor.

Pipo sehpaları pipoların dik bir şekilde muhafaza edilmesi için uygun olan suar ağacından yapılma ürünler. Bu ürünlerin tekli ya da çoklu çeşitleri de bulunuyor. Çoklu çeşitleri arasında çekmeceli modelleri ile bütün pipo ürünlerini ve tütünlerinizi bir arada saklayabiliyorsunuz.

Görünüm olarak da üzerine asılmış pipolar ile birlikte şık bir dekorasyon nesnesi olan bu sehpaları ve diğer bütün pipo ürünlerini online olarak da bulmak mümkün olabiliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ