Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Stantları Çeşitleri ile Dekoratif Açılımlar

20 Şubat 2018

Pipo stantları seçimleri pipo severler için oldukça şık bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor. Birbirinden şık ve kaliteli tasarımları ile pipo kullanıcıları için oldukça iyi bir hediye olan pipo stantları hem dekoratif hem de işlevsel özellikleri ile bir yan ürün olarak iyi bir seçim.

Pipo Stantları Nasıl ve Neden Yapılır?

Pipo stantları oldukça şık tasarımlara sahip olarak tekli veya çoklu olarak üretiliyorlar. Bu stantların yapılış biçimleri ve kullanılan malzeme ise yine standa uygun olarak seçiliyor.

El yapımı olarak suar ağacından üretilen bu stantların uzun süre dayanıklı olması içinde vernik uygulaması yapılıyor. Püskürtme boya ile ahşabın doğal renginde olandan bu stantların dekorasyon için de tercih edilmesi bu yüzden.

Stantlar tekli olmalarının yanı sıra üçlü, dörtlü ve beşli olarak da satılıyorlar.  Beşli olan stantlar ise çekmeceli olan modeller de olabiliyor. Pipo stantlarının çekmeceli olan modelleriyle bütün bir tütün ve yan ürünlerinizi de bir arada muhafaza etmeniz kolay oluyor.

Pipo Stantları Neden Gerekli?

Pipo içenlerin iyi bildiği gibi pipoların kullanımdan sonra dinlemesi için doğru bir şekilde yerleştirmesi gerekir. Ayrıca çizilmeler ve pipo üzerinde meydana gelebilecek diğer aksaklıklar için de pipoların uygun bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir.

Söz konusu sebepler de pipo sehpalarını gerekli kılmaktadır. Hediyelik eşya olarak da oldukça iyi bir seçim olan bu sehpalar ile pipo sevenler hem pipolarımı bir arada şık bir şekilde teşhir edebilir hem de pipolar saklamaları uygun koşullarda durabilir.

Pipo sehpaları fiyat olarak yapılış biçimleri ve kullanılan malzeme açısından farklılık göstermektedir. Fiyat araştırması da zaman kazanmak için online olarak yapılabilir.

Pipo sehpaları gibi piponun yanında olmaz olmaz farklı ürünler de bulunmaktadır. Bunlar arasında ilk olarak pipo çubukları, pipo kaçışları ve pipo filtreleri gelmektedir. Bu ürünler pipo ile birlikte mutlaka alınması gerekli olan ürünler arasında yer alırlar.

Pipo filtreleri tütünün sebep olduğu bazı zararlı etkileri azaltmak için sık sık değiştirilmesi gereken bir üründür. Pipo kaçıkları da pipoya tütün doldurmak için gerekli ürünler arasında yer alır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ