Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipolar İçin Uygun Saklama Koşulları ve Yan Ürünler

19 Şubat 2018

Pipolar hediyelik olarak ya da kişisel kullanım için alındığında bazı yan ürünleri de beraberinde satın almak gerekiyor. Bu ürünler arasında da pipo kaşıkları, pipo temizleme çubukları, pipo filtreleri ve pipo sehpaları yer alıyor.

Pipolarınız için gerekli olan bütün bu ürünleri pipo satın alırken edinebiliyorsunuz. Bu ürünler içim için uygunluk sağlarken aynı zamanda pipo içme ritüelini de gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Pipolar Nasıl Saklanır?

Genelde gül ağacı kökünden üretilen pipo çeşitleri aslında pek çok örneğin lüle taşı gibi malzemelerden de yapılıyor. Pipoların yan ürünleri de yine aynı organik malzemeden yapılabiliyor.

Örneğin pipo sehpaları da suar ağacı denilen sağlam ve dayanıklı bir ağacın ahşap halinden üretiliyor. Bu sehpalar da pipolar gibi el yapımı ve el ile püskürtülerek boyanıyor ve özel bir vernik ile daha sağlam hale getiriliyor.

Pipolar kullanılmadığı zaman bu sehpaların üzerinde dinlenmeye bırakılması tavsiye ediliyor. Sehpalar tekli pipolar için olduğu gibi beşli pipolar için de stantlar bulunuyor.

Pipolar Nasıl Temizlenir?

Hediyelik eşya ya da kullanım için alınacak olan pipoların mutlaka bir temizleme çubuğu ile satın alınması gerekiyor. Pipoların temizliği için özel olarak üretilen bu çubuklar yardımı ile pipoların ciddi tıkanıklıklar yaşanması engelleniyor.

Pipo temizleme çubuklarını her kullanımdan sonra uygulamak da pipo içmenin bir parçası olarak kabul ediliyor.

Pipo Nasıl Doldurulur?

Pipoların doldurulması için gerekli olan pipo kaşıkları pipoları içime hazırlamak için gerekli olan eşyalar arasında yer alıyor. Aynı zamanda bu ürünler içim sırasında tütünü bastırmak ve dağıtmak için de gerekli oluyor.

Pipolar için gerekli olan kaşık ve temizlik çubukları dışında pipo filtreleri de sık sık değiştirilmesi gereken ürünler arasında yer alıyor. Uygun fiyatları ile çoklu halde satılan filtreler olmadan hafif bir pipo içimi de olmuyor.

Filtreler ayrıca tütünün zararlı etkilerini de azalttığı için gövde kısmından zaman zaman değişimi tavsiye ediliyor. Bütün bu ürünleri pipo alırken aynı kanaldan edinmenizde mümkün olabiliyor. Bu ürünlerin hepsi de e-ticaret yapan sitelerden edinilebiliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ