Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipoların Vazgeçilmez Yan Ürünleri

15 Şubat 2018

Kişiye özel bir tüketim nesnesi olan pipoların hediye olarak da yeri oldukça şık ve farklı olacaktır. Pipolar özel tasarımları ve kullanılan özel ağaç çeşitleri ile pek çok türü ile üretilmektedir. Pipo sehpaları hem dekoratif hem de işlevsel yönleri ile ele alınması gereken gündelik kullanım nesneleri arasında yer alırlar.

Pipo stantları pek çok farklı tasarımı ile el yapımı olarak üretiliyorlar. Bu ürünlerin tekli olanlarından çoklu ve çekmeceli olan tasarımlarını da bulmak mümkün. Her piponun kullanıldıktan sonra temizlenmesi gerektiği göz önünde alındığında temizlik işleminde sonra piponun dinlenmesi için de bu stantların önemi bir kez daha öne çıkıyor.

Pipo Stantları Nasıl Seçilmeli

Pipo stantları hem hediye hem de kişisel kullanım için pipo sayısına göre seçilebilir. Tekli pipo satanlarının yanında aynı zamanda üçlü, dörtlü, beşli ve altılı gibi çoklu stant çeşitleri de bulunmaktadır.

Pipo stantları aynı zamanda ağaç cinsine göre de seçilmelidir. En iyi stantlar suar adı verilen bir ağaçtan üretilir ve bu ağacın yapısı ve uzun ömürlülüğü ile hem sağlam hem de uzun süreli kullanıma izin veren bir obje olurlar.

Pipo stantları ayrıca çekmeceli modelleri ile de piyasada bulunmaktadır. Bu tip bir ürün aldığınızda hem piponun diğer yan ürünleri ve tütün için çekmeceleri kullanabilirken aynı zamanda 5 adet pipoyu ayn anda asma olanağını da elde etmiş olursunuz.

Pipo stantlarının suar ağaç tasarımları püskürtme tekniği ile boyanır ve bütün boyanam ve diğer işçilikler de el yapımı olarak gerçekleştirilir. Bu tip stantları uzun ömürlü kullanımı için de koruyucu vernik ile boyanırlar.

Diğer Pipo Yan Ürünleri Nelerdir?

Pipo içmeye karar verdiğinizde ya da hediyelik eşya olarak pipo aldığınız pipo yan ürünlerini de almanı gerekebilir. Pipo içme ve pipo saklama için gerekli olan ürünler arasında pipo filtreleri, pipo kaşıkları, pipo temizleme çubukları bulunur.

Pipo fitrelerini kullanarak tütünün bazı zararlı etkilerini filtrelemeniz gerekir. Devamlı değiştirmeniz gereken filtreler çoklu olarak satılır. Pipo temizleme çubuklarını ise her kullanımdan sonra kullanarak piponuzu yeni içime hazırlayabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ