Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipolarınız İçin Uygun Yan Ürünler

17 Şubat 2018

Pipo ve pipo ürünleri hediye almadan önce kısa bir araştırma ile pek çok seçeneğe ulaşmanız mümkün olmaktadır. Gül ağacından yapılma ve pek çok seçeneği ile üretilen pipo çeşitleri oldukça zarif tasarımlara da sahiptir.

Pipo yan ürünleri arasında da işlevsel ve şık olan pipo sehpaları da tekli veya çoklu seçenekleri ile sunulur. Pipo sehpaları el yapımı ve yine elde püskürtme boya ile üretilirler. Bu ürünler aynı zamanda pek çok farklı renk ve tasarım ile de hediyelik eşya dükkanlarında bulunmaktadır.

Pipo Sehpaları Ne İçin Kullanılır?

Pipo sehpalarının kullanış amacı pek çoklarının da bildiği gibi pipoları dinlendirmek içindir. Pipoların kullanımı sonunda temizlenmesi gerektiği gibi aynı zamanda pipolar söz konusu sehpalar asılarak dinlendirilir ve bir dahaki kullanım için hazır olarak bekletilir.

Özellikle çok fazla pipoya sahip olanların mutlaka sahip olması gereken bu sehpalar tekli ürün olarak da satılır. Yani bu durumda tek bir pipo için de sehpa almanız mümkün olmaktadır.

Pipo sehpaları suar ağacından üretilir. Kaliteli ve uzun ömürlü olması için üretilen bu ürünler el püskürtme oya ve özel bir vernik ile de kaplanarak yapılırlar. Pipo sehpaları için ayrıca pek çok farklı tasarıma da sahip olarak tekli, üçlü, dörtlü ve beşli olarak da üretilirler.

Piponuz İçin Diğer Ürünler Nedir?

Pipo kullanımı için gerekli ve aynı zamanda pipo kullanıcıları için de gerekli olan hediyelik eşya çeşitleri arasında pipo filtreleri, pipo kaçıkları ve pipo temizleme çubukları bulunur.

Özel gül ağacından üretilen pipoları satın alırken yukarıda sayılan bu üç ürünü de almanız gerekmektedir. Bu ürünler neredeyse he pipo içiminden sonra kullanılması gereken ürünler olarak da öne çıkmaktadır.

Örneğin pipo kaçıkları yardımı ile pipoya tütün doldurulur ve içimden önce yine bu kaşıklar yardımı ile tütün bastırılır. Pipo filtresi de piponun gövdesine yerleştirilen ve sık sık değiştirilmesi gereken ek ürünler arasında yer alır. Filtreler çoklu paketlerde satılır. Pipo temizleme çubukları ile de pipoları her kullanımdan sonra temizleyerek bir dahaki içim için hazırlamanız mümkün olmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ