Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Sevenler için Uygun Hediyelikler

18 Şubat 2018

Puro sevenler için üretilen uygun hediyelik eşyalar neredeyse puro içimi için olmazsa olmaz ürünler. Puronun yakılmasından önceki aşaması ve daha sonra içim ve saklama için gerekli olan bu ürünler sevdiklerinize uygun bir hediye seti de olabiliyor.

Puro sevenler için gerekli olan bu ürünler ise puro çakmakları, puro kılıfları, puro deliciler, puro makası ve puro nemlendiricileri. Bu ürünlerin hepsi de puro kullanıcıları için oldukça gerekli ürünler.

Puro Yan Ürünleri Ne İşe Yarıyor?

Hediyelik eşya olarak alınabilecek puro yan ürünleri puro içimini kolaylaştıran oldukça pratik ve sadece purolara özel olarak üretiliyor. Bu ürünlerden ilki hem ilk kullanım hem de daha sonraki kullanımlar için mutlaka gerekli olan puro makasları.

Puro Makasları Neden Gerekli?

Söz konusu makaslar puroların ilk kullanımdan önce kapalı olan ağızlarını açmak için ve daha sonra da yanan yerleri kesmek için kullanılıyor. Normal makastan farklı olarak puro büyüklüğünde yuvarlak bir ağza sahip olan bu makaslar paslanmaz malzemeden üretiliyorlar ve pek çok tasarımını da bulmak mümkün olabiliyor.

Diğer Puro Ürünleri Nelerdir?

Puro makasları kadar gerekli olan bir diğer ürün de yine içimi kolaylaştırmak için tasarlanan puro deliciler. Puroyu delerek daha yumuşak ve kolay bir içim sağlayan bu delicilerin de pek çok farklı ve pratik tasarımı bulunuyor.

Puro ürünlerinden en önemlisi nemlendiriciler de olabiliyor. Özellikle kuru hava veya dışarda bırakılma sebebinde kuruyan ve içim ağırlaşan purolar için uygun olan bu saklama kapları aynı zamanda cepte de kolayca taşınabiliyor.

Puro çakmakları da kalın bir dış yüzeyi olan puroların kolayca yanmasını sağlayan özel üretim çakmaklar. Bu çakmakların da pek çok tasarımı ve zippo’ya benzer olanları da mevcut.

Puro küllükleri de içim arasında puronun dinlenmesi için özel olarak üretiliyor. Bu küllüklerin ağız genişliği tam da puroya uygun olduğu için önemli bir yan ürün olarak öne çıkıyor.

Bütün bu ürünler puro seven sevdikleriniz için oldukça gerekli ve şık bir hediye seti de olabiliyor. Bu ürünlerin hepsi de pek çok farklı ve şık tasarımı ile bulunabiliyor. Puronun kalitesinde kalite katacak bu ürünleri online mağazalarda bulmak da mümkün.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ