Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Sevenlere Hediye Seti Hazırlayın

16 Şubat 2018

Puro içen sevdikleriniz için uygun pek çok hediyelik yan ürün bulunuyor. Puronun verdiği ağırlığı tamamlayacak olan bu hediyeler puro içimi için de neredeyse olmazsa olmazları oluşturuyor.

Puro içimi için gerekli olan bu ürünleri puro satan yerlerde bulabileceğiniz gibi aynı zamanda pek çok online mağaza aracılığı ile de satın alabilirsiniz. Purolarınız için özel olarak üretilen bu ürünleri online olarak alarak hem daha fazla seçeneği hem de farklı fiyatları da değerlendirmiş olacaksınız.

Puronun Yanında Ne Gider?

Puro içenlerin genelde en sevdiği eşlik edici bir kadeh içki olabilir; ancak puro kullanımında bu ürün ile birlikte tüketilen içkiden daha önemli bir takım eşyalar bulunaktadır. Bu eşyalar puro içimini kolaylaştırırken aynı zamanda puro stiline de katkıda bulunmuş olurlar.

Puro İçimi İçin Gerekli Eşyalar Nelerdir?

Puro içmek için sahip olunması gereken setin içinde ilk olarak puro makasları yer alır. Sadece puroların açılışı ve daha sonra yanan yerlerin kesimi için özel olarak üretilen bu makaslar paslanmaz malzemeden ve pek çok farklı tasarıma sahip olarak üretilmektedir. Purolar için özel olarak üretilen bu makasların farklı renkleri ve boytlatını da bulmak mülküdür.

Puroların içimi için gerekli olan puro delicileri de daha rahat ve yumuşak bir içim için puro sevenlerin yanında taşıdıkları bir ürün olarak öne çıkar. Bu üründe ufak, ergonomik ve şık bir tasarıma sahip olarak üretilmektedir.

Purolarınız İçin Uygun Diğer Ürünler Nelerdir?

Puroların kullanımı kadar saklaması da oldukça büyük önem arz eder. Kuruyan ya da kırılan bir puronu içim için artık bir değeri kalmadığı gibi özel zamanlar için sakladığınız purolarını da amacına ulaşamadan çöpe atılabilir.

Bu durumların yaşanmaması için bazı puro yan ürünleri de makaslar ya da deliciler kadar önemlidir. Bu ürünler puro kılıfları ve puro nemlendiricileri olarak bilinir. Puro kılıfları tekli, üçlü ya da çoklu olarak kolayca cepte taşınabilmeleri için tasarlanmıştır. Deri kaplama olan bu ürünler ile purolarını be olması gerektiği ortamda hem de olması gerektiği şekilde salmanız mümkün olmaktadır. Aynı zamanda bu ürünler puro sevenler için de uygun bir hediyelik eşya olarak tercih edilebilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ