Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Ürünleri İle Şık Hediye Seçimleri

31 Aralık 2017

Puro ve puronun yan ürünleri özel hediye çeşitleri arasında yer alan ürünler. Bu ürünlerin hepsi de puro içinler için bir arada kullanılabilen olmazsa olmaz eşyaları oluşturuyor. Özel kullanıma mahsus olan puro da tütün içme kültürünün bir parçası olarak literatürde yer alıyor.

Tütün yapraklarına puro tütünü sarılması ile elde edilen puro uzun süreli içimler için uygun bir tütün ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Tütün ürünleri arasında belki de en az kullanılan puronun yanında bazı yan ürünleri birlikte alınması tavsiye ediliyor.

Puronun Yanında Neler Gerekli?

Puro alışkanlığı aslında aynı pipo gibi bir ritüele sahip olarak tüketiliyor. Bu alışkanlık günlük kullanım için pek uygun değil ancak özellikle doğum ya da düğün gibi özel günlerde puro içimi daha sık yapılıyor.

Puro içmek için de bazı yan ürünler önemli gereklilikler olarak öne çıkıyor. Bunlar arasında ilk olarak puronun içmeden önce ağzını kesilmesi ve daha sonraki içimlerde yanan yerin alınması için gerekli olan puro makasları geliyor. Paslanmaz kromdan üretilen bu makaslar yuvarlak, sadece puro kesmek için tasarlanmış bıçakları ile pek çok farklı seçenek ve fiyatta bulunabiliyor.

Puro Delici Ne İşe Yarar?

Bir diğer puro yan ürünü de puro deliciler. Bu ince iğne yine sadece puroların rahat içilmesi için delinmesi gerekliliği ile kullanılıyor. Puro kullanımında ayrıca puro kılıfları da oldukça önemli. Deriden yapılma pek renge sahip olan bu kılıflar sayesinde de purolar kırılmadan olması gerektiği gibi muhafaza edilebiliyor.

Puro Küllükleri Neden Gerekli?

Puro küllükleri puro içinler için oldukça şık ve düşünceli hediyelik eşya olabiliyor. Bu ürünler sayesinde içim arsında puro uygun bir haznesi olan bu tablalarda dinlenmeye bırakılıyor ve daha sonra yeninden içime hazır oluyor.

Puro küllükleri cam ya da seramik pek çok şık tasarımı ile üretiliyor. Purolar için küllükler kadar puro çakmaları da oldukça gerekli bir yan ürün. Puronun kalın ağzını yakmak için özel olarak tasarlanan bu ürünler sayesinde kolay bir içim de söz konusu oluyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ