Web sitemize hoşgeldiniz.

Purolar için Uygun Saklama Koşulları ve Yan Ürünler

11 Mart 2018

Hediyelik olarak alacağınız puroların yanında mutlaka bir puro seti oluşturarak hediyenizi tamamlamanız gerekiyor. purolar özel kullanıma mahsus olan pek de yaygın olmayan ürünler ve dolayısıyla da puro için üretilen yan ürünler de aynı kategoriye giriyor.

Puro ile ilgili yan ürünleri online hediyelik eşya ya da tütün yan ürünleri satan mağazalardan edinmeniz mümkün olabilir.

Puronun Yanında Alınacak Diğer Ürünler

Hediyelik eşya olarak puronun yanında alınacak diğer ürünler aslında puro içimi için olmazsa olmaz eşyalar olarak yer alıyor. Şık ve kaliteli tasarımlara sahip olan puro yan ürünleri puro gibi kaliteli bir tütüne yakışık biçimde üretiliyor.

Paslanmaz krom gibi özel metallerden üretilen bu ürünlerin başında puroyu ilk açılışta kesmek ve daha sonra da yanıp sönmüş puroya yeni bir başlangıç yapmak için gerekli olan makaslar yer alıyor.

Bu makaslar sadece puro kesmeye yarayan yuvarlak bir ağıza sahip olarak üretiliyorlar. Kabzaları genelde özel tasarım olan bu ürünler puronun şıklığı ile harmanlanıyor.

Puro Kılıfı Nedir?

Puro kılıfları puroların uygun şekilde saklanması ve kolayca cepte taşınması için gerekli olan ürünlerdir. Genelde deriden yapılan bu ürünler sadece tek bir puro için olabileceği gibi aynı zamanda çoklu seçenekleri ile de piyasa da bulunuyor.

Puro Delici Nedir?

Puro içiminde puro makası adar önemli bir diğer yan üründe puro delicilerdir. Puronun belirli bölgeleri delinerek daha rahat bir içim hazırlanır. Bu deliciler de bu iş için üretilen özel iğnelere sahip eşyalardır.

Puro içiminde bu eşyalar dışında yine olmazsa olmazlar arasında puro çakmaları ve puro küllükleri de yer alır. Puro çakmakları normal çakmaklardan daha güçlü ve uzun süreli ateşi ile puroların yakılması için tasarlanmıştır.

Puroya ara vermek için de puro küllüklerinin geniş ağızlık kısmına puro yerleştirilir ve bu şekilde bir dahaki içime kadar dinlendirilir. Kuru hava koşulları ya da uzun süre içilmemesi puroları kuruttuğundan puroların nemlenmesi için gerekli olan nemlendiriciler de puro sahiplerinin ürünleri arasında yer alır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ