Web sitemize hoşgeldiniz.

Puroların En İyi Arkadaşları

22 Şubat 2018

Hediyelik olarak alınabilecek puroların aynı zamanda gerekli yan ürünleri ile uygun bir hediye seti de hazırlanabilir. Bu hediye setleri içinde puro makasları, oldukça şık tasarımlara sahip olan puro çakmakları, puroların saklaması için gerekli olan deri kaplı puro kılıfları ve puro küllükleri bu eşyalar arasında yer alır.

Puro Nasıl Saklanır?

Puroların saklanmasında en önemli ayrıntılardan biri de uygun ninem ortamının oluşmasıdır. Bunun için uygun ortam da puro nemlendiricileri ile sağlanır. Bu nemlendiricileri puronuzu kullanmadığınız zamanda puro kaplarının içine koyarak bir dahaki içim hazır tutabilirsiniz.

Puroların saklanmasında gerekli olan bir diğer öğe de puro kılıflarıdır. Puro kılıfları ile purolar hem formları bozulmadan hem de uygun ortam sağlanarak saklanabilir. Bu kılıflar aynı zamanda kolayca cepte ve çantada taşınması için tasarlanmıştır. Portatif bu özelliği, tekli ve çoklu çeşitleri ile purolarını istediğiniz yere uygun koşullarda taşıyabilirsiniz.

Puro Küllükleri Neden Gerekli?

Puro küllükleri puro içiminin vaz geçilmez bir parçası. Puroların genişliğine uygun bir ağıza sahip olarak üretilen bu küllükler ile purolar içilmediği zaman uygun bir şekilde dinlenmeye bırakılabiliyor. Bu yüzden de puro küllükleri oldukça önemli bir ürün olarak puro kullanımından öne çıkıyor.

Purolar İçin Gerekli Diğer Yan Ürünler Nelerdir?

Purolar için gerekli olan diğer yan ürünler arasında puro makasları ve deliciler alıyor. Puro makasları belki de bir puro severin en çok kullanıldığı ürün. Özel olarak sadece puro kesmek için üretilen bu makaslar olmadan purolar ilk açılışta veya daha sonrası için düzgün yanma sağlayamayabiliyor.

Bu makaslar paslanamaz krom malzemeden farklı tasarımlara ve boyutlara sahip olarak üretiliyor. Puro makasları online mağazalarda tekli ya da set olarak bulunabiliyor.

Purolar için gerekli bir diğer ürün de purolarınızın içimini daha yumuşak yapan ve inhalasyonu kolaylaştıran puro delicileri. Bu ürünler de bir puro severin yanından ayırmadığı en önemli eşyalardan biri olarak öne çıkıyor. Purolar için gerekli olan bu ürünleri set halinde ya da ayrı ayrı olarak hediyelik eşya olarak da bulabiliyorsunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ