Web sitemize hoşgeldiniz.

Puronuzun Yanına Giden Hediye Seçenekleri

27 Şubat 2018

Hediyelik olarak puro sevenlere alınabilecek puro kesme makası, puro çakmağı, puro küllüğü ve puro kılıfı gibi ürünlerin yanında farklı hediye seçenekleri de eklenebilir. Bu hediye seçenekleri de genelde puro yan ürünleri satan mağazalarda bulunan çeşitler arasında yapılabilir.

Örneğin kanyak mataraları, termos çeşitleri, şarap setleri, müzik kutları gibi farklı hediyeler ile puro yan ürünleri desteklenerek ilginç hediye setleri ortaya çıkabilir.

Kanyak Matarası Nasıl Kullanılır?

İçki koymaya yarayan bu mataralar cepte kolay taşınabildiği için oldukça portatif ve hafif ürünler olarak tasarlanmıştır. Bu ürünlerin aynı zamanda pek çok farklı çeşidi ve rengi de bulunmaktadır.

İçkileri olması gereken ısıda tutan bu mataralar yuvarlak, deri kaplı ya da metal olarak üretilirler. Ayrıca bazı online mağazalarda bu mataraları hediyelik eşya olarak kişiselleştirebilme şansı da bulunmaktadır.

Şarap Setleri Nedir?

Şarap sevenler için oldukça uygun bir hediye olabilecek olan şarap setlerinin için de şarap içimi için gerekli olan bazı ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler aynı zamanda pek çok farklı seçeneği ile de piyasada bulunmaktadır.

Şarap setleri içinde yer alan ürünler arasında bardaklı olan modelleri de bulunur. Şarap setinde kadeh yok ise ahşap ya da farklı tasarımlara sahip olan bardaklardan ek hediye seçeneği değerlendirilebilir.

Şarap setleri içinde bulunan ürünler ise damlalık, derece, tirbuşon ve şarap mantarıdır. Şarap setleri şarap şişesi görünümünde olan çeşitleri ile de piyasada bulunur. Bu ürünler hem hafif hem de şık bir dekorasyon ürünü olarak da kullanılabilir.

Puro Makasları Ne İşe yarar?

Puro içenlerin de iyi bildiği gibi purolar için gerekli olan puro makasları puronun ilk içim için ağzının açılmasına yarar. Bu makaslar sadece puro kesimi için üretilmiştir. Puro makasları yanıp sönmüş puronun yeniden çime harılanması için yanık kısmının kesilmesi için de kullanılır.

Puro sevenler için yarıca puro küllükleri, puro kılıfları veya puro delici gibi ürünlerde oldukça işlevsel ve şık hediye seçimleri olabilir. bu ürünlerin hepsini online mağazalardan edinmek de mümkün olmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ