Web sitemize hoşgeldiniz.

Sevgililer Günü İçin Şık Hediye Seçimleri

21 Şubat 2018

Sevgililer günü için şık hediye seçimleri arasında pek çok farklı seçenek bulunuyor. Bu seçenekler arasında kar küreleri, şarap setleri, kanyak mataraları, müzik kutları da oldukça romantik hediyeler arasında yer alıyor.

Hediye seçimleri sırasında en önemli detaylardan biri de karşınızdakinin zevkleri doğrultusunda seçimler yapmak olmalı. Bu yüzden de sevgilinizin en çok sevdiği pek çok farklı ürün arasında seçim yaparak doğru hediyeyi yakalayabilirsiniz.

İçki Sevenler İçin Seçenekler Nelerdir?

Hediyelik eşya seçimlerinde içki matarası ya da şarap setleri oldukça işlevsel ve şık bir tercih olabilir. İçki mataraları kolayca cebe sığan boyutları ile her zaman içkisini yanında taşımak isteyenler için oldukça uygun bir seçenek.

Şarap setleri de tirbuşon, şarap şişesi,  ahşap veya farklı tasarımlara sahip kadehler gibi pek çok değişik tasarıma sahip olarak piyasada bulunuyor. Bazı şarap setleri satranç takımı ile birlikte özel kutusunda satışa sunuluyor. Tirbuşonlarda otomatik ve manuel olarak iki türlü piyasada bulunuyor.

Tütün Sevenler İçin Hediye Seçenekleri

Tütün sevenler için alternatif pek çok hediye seçeneği bulunmakta. Eğer sevgiliniz bir pipo tutkunu ise gül ağacından yapılma pek çok model pipo arasında seçim yapabilirsiniz.

Pipolar için ayrıca pipo kaşığı ya da pipo sehpası gibi yan ürünleri de alarak sevgilinize hediye seti hediye edebilirsiniz. Pipolar için özel olarak suar ağacından hazırlanmış olan sehpalar tekli, üçlü, dörtlü ya da beşli olarak satılıyor.

Bu sehpa modelleri farklı tasarımlara sahip olabiliyor. Örneğin çekmeceli olan pipo sehpaları ile bütün tütün yan ürünleri bir arada muhafaza edilebiliyor.

Puro İçenler için Alternatif Hediyeler Nedir?

Puro sevenler için pek çok farklı alternatif hediye seçeneği mevcut. Sadece puro kullanımı için üretilen puro makasları, puro kılıfları ya da puro delicileri ile bu ürünü kullanan sevgilinize de şık bir sürpriz yapabilirsiniz.

Puro ürünleri dışında yine tütün için gerekli olan sigara tablaları ya da tütün keseleri de oldukça farklı ve işlevsel hediyeler olarak değerlendirilebilir. Bütün bu hediye seçeneklerini online olarak da bulmak mümkündür.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ