Web sitemize hoşgeldiniz.

Sevgilinizin Hayır Diyemeyeceği Hediyelik Eşya Çeşitleri

7 Aralık 2017

Sevgililer gününün yaklaştığı şu günlerde sevgiliye hediyelik eşya bakmak için yavaştan harekete geçmeye başladığınızı biliyoruz. Sonuçta sevgili için hediye almak çok mühim bir olay.

Kadınların ve erkeklerin doğası farklıdır. Kadınlar böyle özel günlerde hediye konusunda erkeklerden daha iyi sonuçlar çıkartabilir. Çünkü kadınlar ruha dokunmayı bilirler. Kendileri küçücük bir şeyden bile mutlu oldukları için karşı taraf için de bunu düşünebilirler. Erkekler ise bu konuda biraz daha maddecidirler. Aslında bu maddeye önem verdikleri anlamanıza gelmez. Siz onlara hediye almasanız bile onlar buna gücenmez. Sadece hediye bile bir amaca hitap eden hediyelik eşya olmalı onlar için.

Kadınlar Ne İster?

Başta da söylediğimiz gibi kadınlar ruha dokunmayı bilir. Bu yüzden siz de kadınların ruhuna dokunmalısınız bu özel günlerde. Pahalı hediyelerle onları mest edebilirsiniz ama duygu yüklü bir an ve sıcacık bir gülümseme için daha fazlasını yapmanız gerekecektir. İsterseniz kız arkadaşınız için anneye hediye alırken yaptığınız ritüeli göz önünde bulundurabilirsiniz.

Kız arkadaşınız için ucuz bir hediye almış olabilirsiniz. Cebi sıkı tutmak gerekir sonuçta. Fakat bu hediyenin değerini siz yukarılara taşıyabilirsiniz. Örneğin; kız arkadaşınıza aldığınız küçük bir kolyeyi onu yemeğe çıkardığınız zaman takdim edebilirsiniz. Ya da evde onun için harika bir sofra hazırlayabilirsiniz. Erkeklerin kadınlar için böyle şeyler hazırlaması kadınları gerçekten derinden etkiler.

Sevgilinizin en sevdiği çiçeği bilmek ve ona onu almak onu çok şaşırtacak ve mutlu edecektir. Çiçeği sevgilinize vermeden önce içine bir not yerleştirebilirsiniz. Ya da kendinize güveniyorsanız onun için bir şiir yazabilirsiniz.

Erkekler ve Hediyeler     

Erkekler kadınlara oranla hediyeyi pek umursamazlar. Kadınlar için önemli olduğunu bildiklerinden onlara alırlar ama kendileri için çok önemsemeyebilirler. Hatta onlar için küçük ucuz hediyelik eşya almak idealdir. Fakat onların da hayır diyemeyeceği hediyeler elbette var.

Erkekler için hobiler çok önemlidir. Genelde kafalarını boşaltmak için sürekli bir şeylerle ilgilenirler. Kadınlar gibi her şeyle alakadar olmak yerine tek bir şeyi seçip onun üzerine yoğunlaşırlar. Örneğin; balık tutmaktan hoşlanan bir sevgiliniz varsa ona olta takımı almak onu dünyanın en mutlu erkeği yapacaktır. Ya da arkadaşlarıyla halı sahaya gitmekten keyif alıyorsa maç sırasında giydiği forma ve ekipmanları ona siz hediye edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ