Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Aksesuarı Hediyelik Eşyalar

3 Mart 2018

Hediyelik eşya seçerken dikkat ettiğimiz en önemli etmenlerden biriside hediye alacağımız kişinin kişisel özellikleri ve alışkanlıklarıdır. Sigara içen bir arkadaşımıza seçebileceğimiz en güzel hediyelerden birside sigara aksesuarları olabilir.

Sigara aksesuarları nelerdir?

Sigara içmek çoğu kişi için bir keyif işidir, sigara aksesuarları ilse bu keyfi katlayan nesnelerdir. Bunlar; sigara ağızlıkları, tabakalar, küllükler ve çakmak çeşitleri olarak çeşitlendirilebilir.

Hediye alacağımız kişinin beğenisine göre seçebileceğimiz bu hediyeler onu düşündüğümüzü ve alışkanlıklarına dikkat ettiğimizi gösteren hediyelerde olacaktır aynı zamanda

Sigara aksesuarı hediye seçerken nelere dikkat etmeli?

Birçok markanın ürettiği sigara aksesuarlarında dikkat edilmesi gerekenlerin başın kullanışlı olması geliyor. Mesela sigara tabakaları, sigaraların kutusundan çıkararak dizdiğimiz bu kutucuklar sigaraların ezilmesini ve ıslanmasını engelleyerek fayda sağlarken estetik bir duruş da sağlıyor.

Sigarayı söndürmek için kullandığımız küllükler ise hediye olarak seçilebilecek ürünlerden. Hem dekoratif hem de kullanışlı olan küllükler birçok çeşidi ile bize seçenek sunuyor. Dekoratif olarak oldukça sık duran ahşap, cam ve metal küllüklerin yanı sıra, kokuyu dışarı vermeyen kapaklı küllüklerde mevcut

Sigara ağızlığı çeşitleri nelerdir?

Sigaranın filtre kısmına takılan bu aksesuar, sigara içen kişilerin ellerinin kokmasını engellemenin yanı sıra içerisinde bulundurduğu filtreleme mekanizması sayesinde sigarının zararını bir nebze olsa da azaltır. Hediye almayı düşündüğünüz arkadaşınız için oldukça düşünceli bir seçenek sigara ağızlıkları

Ayrıca birçok çeşidi de mevcut. Çoğunlukla ahşap maddeden yapılan bu ağızlıklar için sağlamlığı ve esnek yapısı sayesinde kolay işlenen gül ağacı tercih edilmekte. Gül ağacının yanı sıra fildişi gibi nadir bulunan ham maddeden üretilen sigara ağızlıkları da oldukça değerli hediyelik eşyalar arasında.

Bu çeşitlerinin yanında lüle taşı ve plastikten üretilen sigara ağızlıklarının içerisine sonradan değiştirilebilen filtreler eklemek ve uzun süreli kullanmak da mümkün.

Çakmak çeşitleri nelerdir?

Sigara içen kişilerin olmazsa olmazı çakmak da birçok çeşidi ile hediye vermek isteyenler için güzel bir seçenek. Tarihsel olarak kibritten önce icat edilen çakmak basit bir mekanizmaya sahip. Kullan at çeşitleri olsa da, hediye olarak tekrar doldurulan ve daha uzun ömürlü kullanım sağlayan çakmaklar daha çok tercih ediliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ