Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara İçenler İçin Alternatif Hediye Seçenekleri

8 Mart 2018

Sigara içenler için alternatif hediye seçenekleri arasında pek çok farklı tütün elemanları bulunuyor. Bunlar arasında en çok tercih edileler ise tütün keseleri ve sigara tablaları olarak öne çıkıyor.

Tütün Keseleri Nasıl Kullanılır?

Tütün tüketiminin bir parçası olarak git gide yaygınlaşan bir ürün olan tütün keseleri ile diğer tütün yan ürünlerini de bir arada taşımak söz konusu olabiliyor. Bu ürünler arasında ise sigar sarma kağıtları ve filtrelerinden başka çakmaklar da yer alıyor.

Pek çok bölmesi bulunan tütün keselerinin en büyük bölmesine damak zevkinize uygun olan tütünü yerleştiriyorsunuz. Kağıtların kolay alınması için ortasında boşluğu bulunan bölme ve filtrelerin konması için fermuarlı bir bölmesi de bulunan tütün keseleri bir ip ya da çıtçıt yardım ile katlanıp cüzdan şekline getiriliyor.

Boyutlarından dolayı çantada ya da cepte kolayca taşınabilen bu ürünler deriden ya da keçeden üretiliyorlar.

Tütün Sarmanın İncelikleri İçin Gerekli Ürünler Nelerdir?

El ile tütün sarmak için iki türlü sigara kağıdı bulunaktadır. Bunlardan biri yapışkanı olmayan diğeri ise yapışkanlı modeller arasında yer alır. Kişiler hangi kağıt ile kolay sarıyorsa ona yönelmeli ve filtre seçimini de buna göre yapmalıdır.

Sigara filtreler ide üç boy olarak piyasada bulunmaktadır. Bunlar ince, orta ve kalın olarak piyasada bulunur. Sigara sarmak için eğer el ile yapılmıyorsa bunun için üretilen sigara sarma makineleri de kullanılabilir.

Sigara Sarma Makineleri Nasıl Kullanılır?

Sigara sarma makinelerinin kullanımı da iki türlü olabilir. Bu makineler hem sigara sarma tüpleri ile kullanılan modelleri hem de el ile sigara sarmak için de üretildiğinden iki makinenin de kullanımı farklıdır.

El ile sarılan makinelerde sigara kağıdı ve üzerinde tütün yerleştirilerek makinenin yuvarlanan üst yüzeyi kullanılır. Yuvarlama hareketi ile sarma sigara elde edilmiş olunur. Diğer üründe ise makineye Tütün yerleştirilir, uç kısmına boş sigara tüpü konur ve ortadaki kolun çekilmesi ile boş tüpün içine tütün dolar ve sigara hazır hale gelir. Bu ürünler iyi bir hediyelik eşya olarak da değerlendirilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ