Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara İçenler İçin Uygun Yan Ürünler

7 Mart 2018

Tütün tüketimi için gerekli olan bazı yan ürünler, özellikle set olarak iyi bir hediye seçeneği olarak değerlendirilebilir. Bu hediye seçenekleri arasında çok fazla kalem ürün bulunduğu için de set olarak da oldukça zengin görünecektir.

Hem işlevsel hem de düşünceli bir hediye olarak sevdiklerinize verebileceğiniz tütün yan ürünleri arasında tütün keseleri, sigara tabakaları, sigara ağızlıkları, çakmak çeşitleri, sigara küllükleri gibi çeşitler bulunur.

Tütün Keseleri Ne İşe Yarar?

İyi bir hediyelik eşya olabilecek olan tütün keseleri deri ya da keçeden el yapımı olarak üretilir. Pek çok rengi ve deseni bulunan bu keseler sarma tütün içenler tarafından tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Tütün sarma keseleri sarma işlemi için gerekli olan sigara sarma filtreleri ve sigara sarma kağıtları için de bölmelere sahiptir. Böylece söz konusu işlem için gerekli tüm elemanları bir arada taşınır.

Bu pratik üründen başka sigara tabakaları da hem sigaralarını hem de sarma sigaralarınız için oldukça şık bir saklama kabı görevi görürler. Metalden altın ve gümüş rengi olarak üretilen bu tabakalar ayrıca pek çok desene ve baskıya sahip olarak da piyasa da bulunur.

Sigara Sarma Makineleri Nedir?

Sigara sarma makineleri tütün sarmanın farklı bir hali olarak karşımıza çıkıyor. Sigara sarma makineleri ile kullanılan sigara sarma tüpleriyle paket sigara görünümünde sarma tütün elde edebilirsiniz.

Bu makineleri ayrıca tüp yerine kağıt ile sarabilen çeşitleri de bulunaktadır. El ile sarmanın daha pratik halini isteyenler bu makineneler yardımı ile Tütün ürünlerini hazırlayıp tüketebilirler.

Hediyelik Tütün Ürünleri Nelerdir?

Hediyelik tütün ürünleri sigara sarma makineleri, çakmaklar ve tütün keseleri olabilir. Bunun dışında birbirinden farklı boyutları ve desenleri ile küllükler de sigara içenler için hediye olarak düşünülebilir.

Bütün bu ürünleri online olarak almanız mümkün olmaktadır. Ürünleri alırken dürüst bir satıcı ile iletişime geçmeniz de oldukça önemlidir. Online alışverişlerde pek çok farklı seçeneği fiyat karşılaştırması yaparak bir arada görmeniz hem zamanda kazanmanız hem de daha ekonomik bir alışveriş yapmanızı sağlayabilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ