Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Yan Ürünlerinden Seçilebilecek Hediyeler

5 Mart 2018

Sigara alışkanlığı olanlar için uygun hediye seçenekleri sigara yan ürünleri arasında seçilebilir. Söz konusu bu ürünlerin hepsi de sigara içimi için gerekli ve şık ürünler olarak öne çıkmaktadır.

Sigara yan ürünleri arasında sigara tabakaları sigara ağızlıkları, tütün keseleri, çakmak çeşitleri, sigara sarma kâğıtları, sigara boş tüpleri, sigara sarma filtreleri, sigara sarma makineleri ve sigara küllükleri gibi ürünler bulunur.

Sigarayı Sararak İçmek İçin Gerekli Elemanlar Nelerdir?

Hazır sigarının yerini artık sarma tütünler almaya başladı. Sarma tütünün bol çeşidi ve daha az kimyasal içermesinin yanı sıra aynı zamanda fiyat olarak da daha ekonomik olması bu durumu etkileyen etmeler arasında yer alıyor.

Sigara içmek de bu durumda aynı pipo içmek gibi bir ritüele sahip olarak yapılıyor. Bunun için gerekli olan ilk eleman da ağız tadına uygun bir tütünün bulunması. Uygun tütün bulunduktan sonra yan ürünler de satın alınabiliyor.

Tütün sarmak gerekli elemanlar arasında tütün sarma makinesi ve sigara boş tüpleri yer alıyor. Bu ürünler ile kolayca tütün sarmak mümkün olabiliyor.

El İle Tütün Sarmak İçin Ne Gerekli?

Damak zevkinize uygun bir tütün ürünü bulduktan sonra el ile tütün sarmak için gerekli olan diğer elemanlar arasına tütün sarma kağıtları, sigara sarma filtreleri bulunuyor.

Kağıtlar kadar filtreler de pek çok farklı çeşidi ile piyasada bulunuyor. Bu ürünleri online olarak da almak mümkün olabiliyor.

Tütün ve Sigara Saklamak İçin Gerekli Ürünler Nelerdir?

Tütün saklamak için hem gündelik kullanıma uygun hem de şık bir hediyelik eşya olabilecek ürünler arasında tütün keseleri ve sigara tabakaları bulunuyor. Tütün saklama keseleri pek çok farklı rengi ile suni deri veya keçeden yapılıyor.

Sarma tütünleriniz veya sigaralarınız için şık bir saklama kabı ve aynı zamanda sigara içenler için de uygun bir hediye olabilecek olan sigara tabakaları da pek çok farklı baskı ve motif ile piyasada bulunuyor.

Bütün bu ürünlerin dışında sigara için gerekli olan diğer eşyalar ise çakmaklar, küllükler oluyor. Bütün bu ürünleri online olarak kişiselleştirilmiş versiyonları ile de alabiliyorsunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ