Web sitemize hoşgeldiniz.

Siyah Noktalara Kesin Çözüm

Siyah noktalar, gözenekler açık olduğu zaman içinde biriken kirler ve ölü hücrelerin ciltte oluşturduğu koyu bir tıkaçtır. Kim istemez ki siyah noktalardan kurtulup, ışıl ışıl bir cilde kavuşmayı. Siyah noktalara kesin çözüm getiren en doğal yöntemlerle o ışıltılı cilde sizde kavuşacaksınız.

Karbonatlı Su İle Siyah Noktalara Veda

Karbonat ve suyu bir kapta birleştirin ve karbonat eriyene kadar karıştırın. Karışım sürülebilecek kıvama geldiğinde, cildinizdeki siyah noktalara uygulayın. Sadece beş dakika beklemeniz yeterli olacaktır. Ardından uyguladığınız bölgeye hafifçe parmak uçlarınızla dairesel hareketler uygulayın ve ılık suyla yıkayın. Bu uygulamayı haftada bir tekrarlayın. Siyah noktalara kesin çözüm getirdiğini, her aynaya baktığınız da fark edeceksiniz.

Domates İle Siyah Noktalara Veda

Sadece bir dilim domatese ihtiyacınız olacak. Domatesi siyah noktalı cilde masaj yaparak 7-8 dakika uygulayın ve ardından ılık yıkayın. Bu uygulamayı hafta bir yapın, cildinizdeki farkı anlayın.

Limon Çekirdeği İle Siyah Noktalara Veda

Tek ihtiyacınız yarım limonun içinden çıkan çekirdek ve bir tatlı kaşığı şeker. Çekirdekleri ezerek şekeri karıştırın. Siyah noktalı bölgeye uygulayın ve ardından soğuk suyla yıkayın. Gözlerinizi alacak ışıl ışıl bir görüntüyle siyah noktalara kesin çözüm bulacaksınız.

Karabiber İle Siyah Noktalara Veda

Suya karabiber ekleyerek sürülecek kıvama gelene kadar karıştırın. Cildinizdeki siyah noktalı bölgeye masaj yaparak uygulayın ve soğuk suyla yıkayın. Eğer cildiniz hassas ise kızarmalar olabilir, böyle bir durumda buz uygulayarak kızarıklardan kurtulabilirsiniz.

Deniz Tuzu İle Siyah Noktalara Veda

Deniz tuzuna su ekleyerek cilde sürülebilecek kıvama gelene kadar karıştırın. Ciltteki siyah noktalı bölgeye sürün ve 5 dakika bekleyin. Ardından ılık suyla yıkayın ve kreminizi sürün. Deniz tuzundaki mineraller sayesinde siyah noktalara kesin çözüm bulduğunuzu sizde fark edeceksiniz.

Bal ile Siyah Noktalara Veda

Birkaç çay kaşığı balı siyah noktalı cilde sürün ve yaklaşık on beş dakika bekleyin. Cildi temizlemek için ılık suya batırılmış pamuk ile masaj yaparak uygulayın ve ardından losyon sürün. Dilerseniz içerisine susam yağı karışıtırıp da uygulayabilirsiniz ve pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ