Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün İçmek İçin Neler Gerekli?

9 Mart 2018

Sigara fiyatlarındaki artış sebebi ile sarma tütüne yoğun bir ilgi de başladı. Hediyelik de olarak da alınabilen tütün ürünleri set şeklinde de satılıyor. Sigara kullanımı el ile sarma tütüne göre daha pratik olsa da sarma tütün hem daha az kimyasal maruz kaldığı hem de ekonomik sebepler ile oldukça fazla tercih ediliyor.

Paket sigaradan tütün ürünlerine geçişte ise bazı ürünler gerekli oluyor. Bunlardan ilki damak zevkinize uygun, doğru tütünü bulmak. Doğru tütünü bulduktan sonra sigara kağıdı ve sigaradaki zararlı etkilerin bazılarını süzmek için gerekli olan sigara filtresi de edinmeniz gerekiyor.

Sigara Yan Ürünleri Nelerdir?

Sigara tüketiminde sarma tütüne geçildiğinde yan ürünlerden daha fazla almak gerekiyor. Bunlar arasında sigara kağıtları ve sigara filtreleri, tütün keseleri ve sigara sarma makineleri yer alıyor.

Sigara yan ürünleri aslında paket sigara içildiğinde küllükler ve çakmaklar gibi gereklilikler olarak da ortaya çıkıyor.

Sigara Sarma Makineleri Kaç Tür?

Sigara sarma makineleri iki tür olarak piyasada bulunuyor. Bunlardan ilki sigarayı sarmak için gerekli olan sarma makineleri diğeri ise boş tüplerin tütün ile doldurulması ile sigara elde edilen makineler.

İki makinede hem kullanım hem de yan ürünler açısından farklılık gösteriyor. Hediyelik eşya olarak da el ile sarmak isteyenlere farklı türden yan ürünler almak gerekiyor.

El ile sarma makineleri ile sigara sarma kağıtları ve sigara filtreleri alınırken diğer sarma makinesi ile boş sigara tüpleri kullanılıyor.

Tütün İçenler İçin Hangi Hediyeler Uygun

Tütün içenler için daha önce de belirtiğimiz gibi sarma tütünler uygun bir hediye olabilir. Bunun dışında hediye olarak en şık seçimler sarma tütün kullanalar için keçeden ya da deriden el yapımı tütün keseleri veya gümüş ya da altın renginde sigara tablaları olabilir.

Online olarak bu ürünleri pek çok çeşidini bulmak da mümkün olmaktadır. Bu ürünlerin farklı tasarımlarını farklı fiyat seçenekleri ile çevrimiçi olarak değerlendirebilirsiniz. Online alışverişlerde dürüst satılar ile irtibata geçerek istediğiniz tütün yan ürününü satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ