Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Keseleri ve Sigara Tabakaları ile Sevdiklerinize Sürpriz Yapın

2 Mart 2018

Hediyelik eşya olarak oldukça ilginç tasarımlara sahip olan tütün keseleri ve sigara tabakaları pek çok çeşidi ile piyasada bulunuyor. Sigara tabakaları genelde gümüş ya da altın renginde ve pek çok farklı desen ve baskılı çeşidi ile bulunabilir.

Çok fazla seçeneğe aynı anda ulaşmak için online mağazalara göz atılabilir. Bu sayede de aynı zamanda tütün ürünleri ile ilgili farklı hediye seçenekleri de değerlendirilmiş olursunuz. Fiyatlar açısından da kesenize uygun ekonomik seçimleri online araştırma yaparak bulmanız daha kolay olacaktır.

Tütün Keseleri Nasıl Kullanılır?

Tütün keseleri el ile sarılan tütün için en pratik ve en portatif ürünler arasında yer alır. Bu ürünler le sigara filtreleri ve sigara sarma kağıtlarını bir arada taşımanız mümkün olmaktadır.

Sarılı sigaralarınız için de en uygun ürün sigara tablaları olarak öne çıkar. Bu üründe oldukça fazla seçeneği ile online mağazalarda bulunabilir. Genelde altın ya da gümüş rengi olan bu tabakalar şık bir hediye olarak da düşünülebilir.

Tütün Yan Ürünleri Nelerdir?

Tütün yan ürünleri arasında sigara filtreleri, sigara kağıtları, sigara sarma makineleri, tütün keseleri, sigara ağızlıkları, küllükler, çakmaklar ve sigara boş tüpleri yer alır. Bunlar hem sigarayı baştan üretmeye hem de saklamaya yardımcı elemanlar arasında yer alır.

Tütün Yan Ürünleri Ne İşe Yarar?

Tütün yan ürünlerinden sigara filtreleri ve sigara sarma kağıtları ile sarma tütün içilir. Boş tüpler makine yardımı ile doldurularak sigara yapımı sağlanır. Sigarayı elle saranlar için de sigara sarma makineleri piyasada mevcuttur.

Diğer tütün yan ürünleri de herkesin bildiği gibi sigara içenler için en gerekli elemanlar olan çakmaklar ve küllüklerdir. En iyi çakmaklar benzin ile çalışan modeller olarak öne çıkar. Rüzgârlı havalarda bile çalışan bu çakmak modelleri pek çok farkı desen ve baskısı ile piyasada yaygın olarak bulunur.

Küllük çeşitleri de koku yapmayan küllükler, metal veya cam küllükler olabilir. Oldukça şık tasarlanmış her boy küllük sigara içenler için iyi bir hediye seçimi olabilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ