Web sitemize hoşgeldiniz.

Yeni Evlenen Çiftlere Verilebilecek Ev Hediyeleri

28 Aralık 2017

Evlilik bir aile kurmanın ilk adımıdır. Yeni evlenen çiftlere iyi dileklerimizi iletmek için hatıra olarak saklayabilecekleri hediyelik eşya vermek oldukça yaygındır.

Ev hediyesi çeşitleri nelerdir?

Bu grupta mutfak malzemelerinden, dekoratif ürünlere kadar birçok ev hediyesini saymak mümkün. Hediye alırken hatıra kalmasının yanı sıra kullanışlı olmasını da isteriz. Mutfak eşyaları en çok alınan hediyelik eşyaların başında geliyor. Bu ürünleri, dekoratif süs eşyaları ve ev tekstili ürünleri takip ediyor.

En fazla tercih edilen mutfak eşyası hediyeleri nelerdir?

Çoğunlukla takım olarak alınan mutfak ürünlerinin başında fincan takımlarını sayabiliriz. Keyifli zamanlarda kullanılabilecek şirin kahve fincanları yeni evlenen arkadaşlarınız için güzel bir hediye olabilir. Hem bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır sözü de böyle bir hediye için oldukça uygun olur. Ayrıca, arkadaşlarınızla aranızdaki samimiyete göre esprili yazılar yazılan kahve fincanlarını da tercih edebilirsiniz.

Kahve fincanları dışında hediyelik eşya olarak en çok terci edilen bir başka mutfak ürünü de üç boyutlu baskı veya boyama yapılan tabaklar veya ufak kuru yemiş kâseleri. Kullandıkça sizi hatırlamasına sebep olabilecek güzel hediyelerdendir

En çok tercih edilen dekoratif süs eşyaları nelerdir?

Yeni evlenen çiftlere evlerine estetik bir görünüm kazandırabilecekleri dekoratif ürünlerde seçebilirsiniz. Hem kullanışlı da olan zigon sehpalar olabileceği gibi, süslü ve oymalı vazolarda verebilirsiniz.

Ayrıca, çiniden yapılmış süs tabaklar ve tablolarda sevdiklerinizin salonuna çok hoş bir görünüm katabilir. Ahşaptan yapılan ürünler ile de otantik eşya seven arkadaşlarınızı mutlu edebilirsiniz. Zarif bir hediye seçmek isterseniz de cam ve vitray ürünler oldukça güzel bir tercih olacaktır.

Yeni evli çiftlerin düğün fotoğraflarını koyabilecekleri takım halindeki resim çerçeveleri de seçenekleriniz arasında olabilir.

En çok tercih edilen ev tekstili ürünleri nelerdir?

Hediyelik olarak yani evlenen çiftlere verilen en kullanışlı hediyelerden birisi de ev tekstili ürünleridir. Üzeri baskılı, dantel veya boncuk süslü küçük kırlent yastıklar hem kullanışlı olacak hem de hoş bir görünüm sağlayacaktır. Bunu dışında havlu gibi hediyelik eşyalarda en çok verilen hediyelik eşyaların başında gelmekte.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ