Web sitemize hoşgeldiniz.

Yudum Yudum Hediyeler Sevimli Kupa Bardaklar

26 Aralık 2017

Sevdiğimiz kişiler günlük hayatlarında sık kullanabilecekleri hediyelik eşyalar vermek en çok tercih edilenlerden. Çeşit çeşit kupalar bunlar arsında en çok seçilenler.

Evde veya ofiste kullanılabilecek olan kupalar, hem kullanışlı hem de oldukça yaratıcı seçenekleri ile karşımıza çıkıyor.

Çizgi filmler sevdiklerinizin masasında hayat bulabilir mi?

Hediyelik olarak verilen porselen kupaların arasında en çok çizgi film karakterli olanlar ön plana çıkmakta. Özellikle çocuklar için süt veya meyve suyunu içmeyi eğlenceli bir hale getirebilecek olan süper kahramanlı ve fantastik karakterle süslü kupa bardaklar onları mutlu edebilecek hediyelerden. Kolay temizlenen ve sağlığa oluşuz bir etkisi olmayan rengârenk porselen kupa bardaklar bir yudum mutluluk ikram edebilir sevdiklerinize.

Kahveler de üşür mü?

Günlük hayatta sıkça kullandığımız büyük kahve kupaları bulunduğumuz ortama göre çabucak soğuyabilir. Eğer arkadaşlarınız veya sevdikleriniz böyle bir konudan şikâyetçiyse onlara kapaklı kupa bardaklardan veya termos özellikli kupa bardaklardan hediye alabilirsiniz

Hem içeceğin çabuk soğumasını engeller hem de içerisine yabancı maddelerin düşebilme tehlikesini de ortadan kaldırır. Birçok seçeneği bulunan bu kupa bardaklardan mutlaka sevdiklerinizin ve arkadaşlarınız seveceği bir tane bulabilirsiniz. Kolay temizlenen bu kupa bardaklar her yudumda arkadaşlarınızın siz hatırlamasını da sağlayacak.

Fotoğraf makinesi merceğinden çay içmek nasıl olur?

Çok fazla çeşidi olan kupa bardakların düz, renkli, çiçekli ve baskılı bibi çeşitlerinin yanında mercek şeklinde olanlarını da gördünüz mü? Duruşu aynı bir merceği andıran bu kupa bardaklar fotoğraf çekmeyi seven arkadaşlarınız için güzel bir hediye olacaktır.

Marjinal arkadaşlarınız içinde birçok kupa bardak çeşitleri mevcut. Bir el bombası şeklinde olan kupalardan, Doktor Who’nun polis kabinine benzeyenlere, kuru kafalı olanlardan sevdiği dizinin simgelerini üstünde barındıran çeşitlerine kadar.

Tüm bunların dışında fazla misafir ağırlayan sevdikleriniz için takım kupa ve fincan takımları, eşyaları takım kullanmayı seven arkadaşlarınız için kaşıklarıyla takım fincanlar, Retro ürünler seven arkadaşlarınız için eskitilmiş görünümlü metal kuplar hediye seçmenizde kolaylık sağlıyor.

Bu kadar çok çeşit arasından sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza her yudumda mutluluk verecek kupalar hediye edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ